Wpis z mikrobloga

@keyg: od dobrych paru lat w całej Polsce. Dużo jeżdżę, więc ogarniałem w dolnośląskim, małopolskim, podkarpackim, lubelskim, mazowieckim i pomorskim. Oczywiście mówię o gramie z wagi dobrym jakościowo a nie 0.7 samosiejki.

Jasne, że jak masz znajomości to masz taniej, sam też znam dilerów wyższego szczebla i od nich idzie ogarnąć nawet za 25/g ale mówię o takim przeciętnym konsumencie który nie ma koneksji w kryminalnym świecie.
@keyg: No tak jak mówię, jak masz znajomości to wiadomo, że będziesz miał po taniości. Kiedyś liczyliśmy sobie z ziomkiem który hoduje na własny użytek, że koszty produkcji grama to około 4-5zl i on mi sprzedawał za 15zl np. a i tak wychodził na plus. Niestety już nie hoduje :P Ale tak jak jesteś zwykłym z ziomkiem z ulicy który nikogo nie zna a chcesz przyjarać no to 50 to teraz
@Ld93: 2-3 lata temu chyba ostatnio trafiałem do kogoś z jakiegoś polecenia to niby 40 ale z 10 ziarnami. Jakoś niedawno tez przypadkowo kogoś złapałem to 50 faktycznie było ale to na wsi jakieś to myślałem że przez wiele rak to musi przejść żeby w ogóle było
@keyg: No bo tak jest, niezależnie czy wiocha czy miasto. Siedziałem w temacie dosyć blisko źródła i od producenta do konsumenta zazwyczaj jest ze 4 pośredników i dlatego tak wychodzi. Ktoś kto sadzi krzaczki sprzedaje to hurtowo gościom którzy zazwyczaj są jakimiś lokalnymi gangusami (widywałem u nich klamki, normalnie z obstawa jeździli, poza tym trzeba mieć już jakiś swój wkład,żeby to kilo czy dwa kupić) po 10-15zl, bo to minimalizuje przypał