Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Mirki :( przed 6 latami popelnilam straszny błąd i rzuciłam najlepszego na świecie faceta na rzecz osoby, która potem mnie strasznie skrzywdziła. To był mój ogromny błąd. Po kilku miesiącach od tamtej #!$%@? decyzji wyzdzwanialam do eks i przepraszalam, ryczalam w słuchawkę bez godności, że co ja zrobiłam najlepszego. Potem zaczęłam spychac uczucia i wspomnienia o byłym do podświadomości. Tak się stało, że kolejne 6 lat przyniosło tylko rozczarowania i dzisiaj wydaje mi się, że przeznaczenie musi chyba istnieć, że tamten był mi przeznaczony, że gdybym wiedziała, że mamy jeszcze szanse na ułożenie sobie życia, że jeszcze raz by mi zaufał, to pewnie przeprowadziłabym się niewiele myśląc i zaryzykowala wszystko, stawiając na jedną kartę. Wiem, że to głupie, a jednak emocje i uczucia nigdy nie sa racjonalne :( mirki, pomóżcie coś, bo się udlawie żalem, tęsknotą i niespełnionymi marzeniami
#trudnesprawy #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #przegryw #pomocy
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HateAccount: było więcej powodów niż 1 do zerwania, między innymi też to, że się przeprowadziłam... I wydawało mi się że i tak czas to rozwali...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZnienawidziszMnie: z biegiem czasu okazało się, że wpadlam w sidła manipulatora, który czekał na taka naiwna młoda samotna dziewczynę, żeby ją wykorzystać na wszystkie możliwe sposoby, w tym finansowo. Uwierz mi, srogo za tamto zapłaciłam. Nie znałam życia, przyjechałam do innego kraju sama i miałam gowniane pojęcie o życiu.
  • Odpowiedz
@1990: Ewolucja/Bóg/bogowie/etc. (wybierz jedno) dała Ci pamięć, abyś nie popełniała tych samych błędów po kilka razy, a nie po to byś rozpamiętywała to co było wciąż na nowo. Żyj teraźniejszością, bo oprócz tamtego faceta stracisz też resztę życia rozpamiętując przeszłość.



@girabaldi Weź duży rozbieg i #!$%@? sobie baranka na najbliższej latarni.

  • Odpowiedz
@girabaldi: Nikogo poza Twoją mamą nie obchodzi Twoje "zdanie". Wnieś coś konstruktywnego do rozwiązania problemu. Chyba, że jesteś typem, co jak ktoś się potknie, to popychasz, żeby na pewno "upadł i sobie głupi ryj rozwalił"?
  • Odpowiedz
@1990 ja popelnilem podobny blad. Jakies 10 lat temu moze wiecej na ulicy widzialem zajebiscie sliczna dziewczyne. Ona mnie zauwazyla i na siebie patrzelismy kilka minut. Ktos ja zawolal a dalej zerkala przez ramie.

Gdybym w tym konkretnym momencie nie byl w cugu alkoholowym to bym zagadal ale niezbyt tomny bylem a pomimo tego po ponad 10 latach pamietam ta sytuacje idealnie i czasami mnie meczy to wspomnienie ( ͡°
  • Odpowiedz
@1990: czasu nie cofniesz. Sztuką w życiu nie jest nie popełniać błędów ale nie popełniać tych samych. Kończąc z kimś związek musisz się liczyć z tym że nie ma powrotu. Masz lekcję od życia.

Poza tym czy aby na pewno go kochałaś bo skoro rzuciłaś go dla innego to znaczy że nie wiele on dla ciebie tak na prawdę znaczył.. bo byś tak nie zrobiła, może to i lepiej dla
  • Odpowiedz
@1990 a co zostawiłaś dobrego chłopaka dla jakiegos prymitywa bo hehe emocje a z tym moim poukładanym to nuda więc cię poruchal i zostawił? Niezla p0lka. Dobrze że uratowałaś chłopaka przed tobą. Masz swoje emocje i badboyow xDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@1990 #!$%@?łaś i teraz nic już nie zrobisz. Zrozum, że zostaniesz solistką na tym śmiesznym koncercie nazywanym Twoim życiem, na który i tak nikt nigdy już nie przyjdzie.
  • Odpowiedz
oboje zaczęliśmy ten sam kierunek studiów, w tym samym roku kończymy, mamy podobne zainteresowanie w danej dziedzinie, a jak ostatnio wysłał mi muzykę do posłuchania, to trafił w mojego ulubionego artystę, którego słucham od dawna


@1990: nie ma #!$%@? we wsi, TO MUSI BYĆ TO!

  • Odpowiedz