Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Mirki :( przed 6 latami popelnilam straszny błąd i rzuciłam najlepszego na świecie faceta na rzecz osoby, która potem mnie strasznie skrzywdziła. To był mój ogromny błąd. Po kilku miesiącach od tamtej #!$%@? decyzji wyzdzwanialam do eks i przepraszalam, ryczalam w słuchawkę bez godności, że co ja zrobiłam najlepszego. Potem zaczęłam spychac uczucia i wspomnienia o byłym do podświadomości. Tak się stało, że kolejne 6 lat przyniosło tylko rozczarowania i dzisiaj wydaje mi się, że przeznaczenie musi chyba istnieć, że tamten był mi przeznaczony, że gdybym wiedziała, że mamy jeszcze szanse na ułożenie sobie życia, że jeszcze raz by mi zaufał, to pewnie przeprowadziłabym się niewiele myśląc i zaryzykowala wszystko, stawiając na jedną kartę. Wiem, że to głupie, a jednak emocje i uczucia nigdy nie sa racjonalne :( mirki, pomóżcie coś, bo się udlawie żalem, tęsknotą i niespełnionymi marzeniami
#trudnesprawy #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #przegryw #pomocy
  • 235
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@slepauliczka: niestety, do tej pory utrzymywalismy znajomość, pomimo mieszkania w dwóch różnych krajach oboje zaczęliśmy ten sam kierunek studiów, w tym samym roku kończymy, mamy podobne zainteresowanie w danej dziedzinie, a jak ostatnio wysłał mi muzykę do posłuchania, to trafił w mojego ulubionego artystę, którego słucham od dawna :( chciałabym sobie go wyrzucić z głowy ale jest trudno :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorasill: nie ma ani nie miał dziewczyny przez te 6 lat, pomimo wszystko byliśmy w ciągłym kontakcie... to nie takie proste. I nie mam na imię Karolina
@slepauliczka Ale nie wszyscy sie później zalimy jak ostatnie cioty, gdyby to samo napisał facet to nie miałbyś tej empatii, o której mi wypisujesz, ja jestem w związku 12 lat i jestem bardzo szczęśliwy, okazji na skok w bok lub zmianę partnerki miałem wiele i jakoś potrafiłem myśleć mozgiem, a nie fiutem, jak ktoś jest idiotą i w dodatku po 6 latach nadal nad tym rozpacza to wybacz, ale mi nie żal.
@1990 zostawilas swojego ex dla innego faceta (czyzby bolec na boku?) i nie wyszło a teraz nie mozesz sobie nikogo znaleźć i tęsknisz za byłym ? Przeciez to klasyczne i nie tylko kobiety tak mają. Dopóki nie znajdziesz kogoś nowego to cały czas będą cię takie wspominki męczyć.. a jesli uwazasz ze to on jest ci przeznaczony to kombinuj, moze uda ci się go odzyskac. (Ja bym nie chcial miec kontaktu z