Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Mirki :( przed 6 latami popelnilam straszny błąd i rzuciłam najlepszego na świecie faceta na rzecz osoby, która potem mnie strasznie skrzywdziła. To był mój ogromny błąd. Po kilku miesiącach od tamtej #!$%@? decyzji wyzdzwanialam do eks i przepraszalam, ryczalam w słuchawkę bez godności, że co ja zrobiłam najlepszego. Potem zaczęłam spychac uczucia i wspomnienia o byłym do podświadomości. Tak się stało, że kolejne 6 lat przyniosło tylko rozczarowania i dzisiaj wydaje mi się, że przeznaczenie musi chyba istnieć, że tamten był mi przeznaczony, że gdybym wiedziała, że mamy jeszcze szanse na ułożenie sobie życia, że jeszcze raz by mi zaufał, to pewnie przeprowadziłabym się niewiele myśląc i zaryzykowala wszystko, stawiając na jedną kartę. Wiem, że to głupie, a jednak emocje i uczucia nigdy nie sa racjonalne :( mirki, pomóżcie coś, bo się udlawie żalem, tęsknotą i niespełnionymi marzeniami
#trudnesprawy #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #przegryw #pomocy
  • 235
@slepauliczka: jak byłem w związku, to potrafiłem utrzymać #!$%@?, w spodniach, a pisały do mnie dużo atrakcyjniejsze, od byłej #!$%@?... później się dowiedziałem, że zrobiła mnie, w #!$%@?, grupowo... 4 typa ją #!$%@?ło jednocześnie...
@kiszczak Może trochę tak, ale ma chłop sporo racji, mógłby to jedynie subtelniej napisać. Kobiety robią z siebie święte, a zdradzają na potęgę, właśnie wracam z nagrywania video u trenera personalnego, miał akurat 2 klientki, tak się do niego lepily (zamezne, zgrabne, ładne dziewczyny), co o takich myśleć? Ja na takie patrzę jak na #!$%@?...
@kiszczak Tego, że i faceci i kobiety potrafią być najgorszymi #!$%@? i, że nie powinno się (przynajmniej na starcie) komukolwiek w 100% ufać bo baby są cwane i cięte na dobrobyt więc jak nie masz siana to w oczach wielu jesteś zerem, a jak nawet jesteś brzydki i siano masz to już masz lepszy start z taką "kobietą". Dowodzi to tego, że być może OP #!$%@? zachciało sie badboya albo nadzianego, który
@SfrustrowanyFrustrat I w drugą stronę: gdy nie jesteś śliczna, nie masz bogatych rodziców, to nikt konkretny nie zwróci na Ciebie uwagi. No i jest sporo mężczyzn, którzy z założenia chcą kobietę wykorzystać i oszukują ją od początku. Później narzekają, że kobiety to #!$%@?, bo żadna porządna nie zechce takiego. Jak już żeśmy się poprzepychali, to zadam powtórnie pytanie: czego to dowodzi?
@kiszczak Ja się z Tobą nie przepycham, nawet nie miałem takiego zamiaru, dowodzi to również tego, że frustracja owego wykopka nie wzięła się z nikąd tylko z doświadczeń z głupimi kobietami.
Btw kobieta nie musi być bogata, wystarczy, że jest ładna i zawsze znajdzie jakiegoś brzydszego bogacza, a jak ma siano i jest brzydka to z reguły polecą na nią tylko tacy, którzy chcą czerpać korzyści z jej majątku.
@SfrustrowanyFrustrat Czyli i tak przegra, tak jak facet, którego suka leci na siano.
Frustracji kolegi i wyzywania wszystkich kobiet nic nie tłumaczy. Nie tylko on został zdradzony, ale prawdziwy mężczyzna potrafi sobie z tym radzić w inny sposób niż wylewanie jadu na wszystkie kobiety.
@Judger: nie jestem dzieckiem, potrafię załatwiać sprawy jak dorosły. Mój komentarz był bardziej skierowany w stronę @1990, żeby nie robiła jakiś krzywych akcji i zajęła się swoją przyszłością a nie przeszłością