Wpis z mikrobloga

Mirki,
Zrobiłem swojej dentysce prostą stronę, żywcem z szablonu, uzupełniony szablon, tagi seo itp, wykupiona domena i stoi na moim hostingu + projekt wizytówki i zamówienie wizytówek.

normalnie nie podjąłbym się takiego czegoś, ale jest to miła Pani po 50, gdzie jak zapytała jakiejś firmy to wycenili jej to na 8k i oczywiście po za budżetem dla niej więc zaoferowałem pomoc.

całość zajęła mi max 3h i wydałem na to cale 40zl.

jak poprosiłem tylko o zwrot kosztów to się o mało co nie obraziła

Ugadaliśmy się że odda mi w wyleczonych zębach. tylko mam wycenić to uczciwie i za tą kwotę będę miał u niej nadpłatę.

Z racji ze nie zajmuję się na co dzień takimi drobnymi stronami nie wiem ile to uczciwie.
jak byście to wycenili? wydaje mi się ze standardowa stawka ~60zl/h to w tym przypadku przegięcie.

przyznam że nie jest u niej drogo, za kanałowe(3 kanały) zaplacilem 300zl a zwykle leczenie 60-80zl i co ważne zawsze paragon do ręki więc i lewizny nie kręci.

więc i to chciałbym mieć na uwadze.
#programowanie #webdev
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hipodups: Na pewno wiesz, ile kosztuje godzina Twojej pracy. Pomnóż jej cenę przez liczbę godzin (tj. przez 3) + ewentualnie jeszcze przez 1.5, jeśli uznasz, że robiłeś to w nadgodzinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz