Wpis z mikrobloga

@rekoj: Bawiłem się w rooty za czasów xperii soli, htc desire pierwszego.. Wgrywałem android 4, ale niestety bez możliwości nagrywania filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

albo root i wgranie apki która blokuje połączonym użytkownikom wifi na którym ty jesteś połączony. Czyli łączyłeś się z wifi, klikałeś "wyłącz" i inni połączeni z wifi tracili net - na zajęciach informatyki to było dobre ( ͡° ͜ʖ ͡
@Soutaiseiriron: a mógłbyś po prostu pobrać inną apkę i przesyłać pliki jak chcesz i kiedy chcesz. Player Xtreme, polecam. Jak telefon jest w tej samej sieci co komp to możesz po prostu wpisać adres telefonu w przeglądarce i drag&dropem wrzucać co chcesz. Via USB tez oczywiście można, choc nie próbowałem, bo po sieci idzie zaskakująco szybko.

Jak do androida wyszukać jakiś super custom ROM i wgrywać go przez 6 godzin to
@Papilon: Tak. Shovel Knight został wydany na takie coś do telewizora od Amazon "Amazon Fire TV", który między innymi pozwala grać w gry na to. A że jak się później okazało to urządzenie działało na systemie Android to jakaś mądra głowa, co miała to urządzenie i kupiła SK, zrobił sideload na kartę pamięci, zrobił z tego apk i teraz można to zainstalować na wszystko z Androidem. Trzeba mieć jednak pada żeby