Wpis z mikrobloga

@Soutaiseiriron: a mógłbyś po prostu pobrać inną apkę i przesyłać pliki jak chcesz i kiedy chcesz. Player Xtreme, polecam. Jak telefon jest w tej samej sieci co komp to możesz po prostu wpisać adres telefonu w przeglądarce i drag&dropem wrzucać co chcesz. Via USB tez oczywiście można, choc nie próbowałem, bo po sieci idzie zaskakująco szybko.

Jak do androida wyszukać jakiś super custom ROM i wgrywać go przez 6 godzin to
  • Odpowiedz
@Papilon: Tak. Shovel Knight został wydany na takie coś do telewizora od Amazon "Amazon Fire TV", który między innymi pozwala grać w gry na to. A że jak się później okazało to urządzenie działało na systemie Android to jakaś mądra głowa, co miała to urządzenie i kupiła SK, zrobił sideload na kartę pamięci, zrobił z tego apk i teraz można to zainstalować na wszystko z Androidem. Trzeba mieć jednak pada żeby
  • Odpowiedz
@wisniowy_smak w sumie to z ostatnią bym się pogodził, najgorzej z predykcją, hmm. A zastanawiałem się powoli nad powrotem, bo przygodę zakończyłem z szóstką i od tamtej pory najpierw xiaomi mi5, a od prawie 3 lat sgs8plus.
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: nie wiem po co, chodzilo mi bardziej o podejście na zasadzie: na androidzie mogę szukać rzeczy długo i zrobić to co chce, a na ios nie ruszę palcem, bo ma działać to co jest fabrycznie.

Niemniej, jak osobiście wolisz androida to ja nie mam nic przeciwko i nie wchodzę w polemikę dlaczego A jest lepsze od B - z opinią jak z dupą, każdy ma swoją.

Ja na S10 mam
  • Odpowiedz
Jak chcę obejrzeć coś na iPadzie to muszę itunesem do vlc wysyłać, potem napisy oddzielnie do chmury Google i w vlc pobrać napisy z chmury zamiast normalnie kopiuj wklej do pamięci jak na Androidzie. #!$%@? to niesamowicie. Aplikacja wykopu ssie na iosie


@Soutaiseiriron: nie mam iPhone/iPad, ale śledzę temat aktualizacji iOS i wydaje mi się, że w iOS 13 można już "normalnie" wrzucać rzeczy na telefon. Jeśli się nie przyglądałeś tematowi,
krejdd - > Jak chcę obejrzeć coś na iPadzie to muszę itunesem do vlc wysyłać, potem n...
  • Odpowiedz