Wpis z mikrobloga

Czytam te wasze wysrywy i włos mi się na głowie jeży. Ludzie ogarnijcie się! Cały czas wyzywacie Daniela od najgorszych. Co chwilę czytam "tucznik" FAS i inne inwektywy. O wyzywaniu jego mamy i Nikoli już nawet nie wspomnę. Nie uważacie, że to zaszło za daleko?! Daniel się naprawdę zmienił i ma prawo zacząć wszystko od nowa. Czy którykolwiek z Was pomyślał, że kiedy on to wszystko czyta to jest mu po ludzku przykro?! Pomyślałeś jeden z drugim, że może On się z tym źle czuje jak czyta te wszystkie kłamstwa i obelgi?! Dajcie sobie siana do jasnej cholery i zastanówcie się następnym razem, zanim coś napiszecie, bo to się już po prostu robi niesmaczne! Daniel jest naprawdę fantastycznym młodym człowiekiem, który spełnia swoje marzenia, krok po kroku idąc do przodu, nie do tyłu. Jest inspiracją i wzorem do naśladowania dla wielu ludzi w tym mnie. Jest doskonałym organizmem, a Was jak zawsze zżera zazdrość, że On osiągnął wszystko, a Wy nic. #danielmagical #patostreamy #niepopularnaopinia
PonuryBatyskaf - Czytam te wasze wysrywy i włos mi się na głowie jeży. Ludzie ogarnij...

źródło: 123

Pobierz
  • 20