Aktywne Wpisy

lewyx +16
Ey ja nawet nie rozumiem bolu d--y o to ze jezeli faktycznie nic nie da ten lek. To co z trgo? Nikt Wam nie kaze wplacac. Nikt wam tego z portfela nie zabiera. Nie jest to oplacane z podatkow.
O co ten bol d--y?
Rodzic kocha swoje dziecko. I jezeli moze uratowac zycie swojego dziecka to po prostu to robi i walczy do ostatniej mozliwej szansy. I o to w tym wszystkim chodzi. O
O co ten bol d--y?
Rodzic kocha swoje dziecko. I jezeli moze uratowac zycie swojego dziecka to po prostu to robi i walczy do ostatniej mozliwej szansy. I o to w tym wszystkim chodzi. O

Maupicjusz_Jerry +55





#mecz
źródło: comment_XEargKXTRwiUbvufaGNvPHKedasYpETz.jpg
Pobierz@Asfalt_Drobiowy: No tutaj trudno się nie zgodzić, na euro awansujemy, próbuje wprowadzać młodych. Ale po euro wyleci na zbity pysk, mam nadzieję...