Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie raczej do #rozowepaski, niż do #niebieskiepaski, ale chętnie wysłucham każdą ze stron.
Od kilku miesięcy jestem w pierwszym związku, który traktuję poważnie, jest nam miło nam i przyjemnie. Jestem pomocny (nieraz zrobię śniadanie, pomogę sprzątać, pomogę ugotować obiad, nieraz coś przywiozę do jedzenia - ogólnie zdrowy standard), jestem miły, brzydko mówię tylko w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czuły (wiadomo, kobiety potrzebują czułości; ja też miewam potrzebę bycia pogłaskanym, też miewam gorsze dni i mam potrzebę się przytulić, nieraz uronię łzę wzruszenia).

I o co mi się rozchodzi? Naczytałem się kiedyś postów na mirko, jak to kobiety odchodzą od facetów, bo facet był zbyt miły, zbyt dobry, zbyt mało ALFA. Zastanawiam się w jaki sposób być dobrym, miłym i czułym, a jednocześnie alfa i sprawić by kobieta doświadczała huśtawki emocjonalnej.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie raczej do #rozowepaski, niż...

źródło: comment_NitPIcb3UlbCSELwmUXelyONd98FzMI0.jpg

Pobierz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania:

Naczytałem się kiedyś postów na mirko, jak to kobiety odchodzą od facetów, bo facet był zbyt miły, zbyt dobry, zbyt mało ALFA


Większość kolesi piszących tego typu komentarze, z kobietami ma najczęściej kontakt w formacie jpg. Po prostu traktujesz ją normalnie jak człowieka, i to jest w porządku. Tego typu rady mają jeszcze jakiś sens w wypadku "białorycerzy" stawiających kobiety na piedestale, myślących, że taka postawa jest atrakcyjna.

Opisy i
@AnonimoweMirkoWyznania: przestań czytać takie bzdury na Mirko, większość tych samców alfa ma tutaj styczność z kobietami jedynie w formacie jpg, tudzież robiąc własnoręcznie im zdjęcia dup, z ukrycia rzecz jasna :) Nieprawda, że trzeba być samcem alfa, uronienie łzy czy chwile słabości każda kobieta zaraz wyśmieje i wykorzysta przeciw Tobie. Nie ma co generalizować. Traktuj ją jak człowieka, a nie jak obiekt, z którym trzeba grać, manipulować i przy kim trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie musisz być alfą. Możesz też być wyrachowanym psycholem. Laski potrzebują wiecznej imby do życia tak jak tlenu. Jakaś mała awantura raz na miesiąc, a będzie wierna po wieki, bo "się dzieje!"

Dziewczyny głównie odchodzą od "miłych uczynnych chłopaków", bo szybko przyzwyczajają się do dobrego i zaczynają się nudzić, więc albo one zaczynają #!$%@?ć albo szukają emocji u "łobuza".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: osobiście odrzuca mnie przede wszystkim jak ktoś jest miły kosztem swojego zdania i stale nagina się do drugiej osoby, rezygnuje ze swoich planów i ogólnie żyje tylko tą drugą osobą.
I nadmiar - jak ze wszystkim, jeśli zrobisz jej super śniadanie do łóżka raz w miesiącu, super, ale jeśli robisz codziennie w końcu będzie miała bardzo dość.
@AnonimoweMirkoWyznania tak jest. Ile razy dziewczyny ze mna zrywaly bo jestem za mily to juz nie zlicze.

Jedno co moge doradzic to rozmowa. Zwyczajnie z nia szczerze pogadaj co ja wkurza ale dobrze gdyby to dzialalo w druga strone. Tylko uwaga. Nie kazda jest w stanie przyjac krytyke.