Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
Pozdro spod kopca - właśnie wyjechałem tu na #rower bez zatrzymywania się - co w tym wielkiego? - ano w maju z trudem wchodziłem na 4 piętro po schodach ( ͡ ͜ʖ ͡) tempo chudnięcia znacznie spowolniło - można powiedzieć, że ponad 15kg, które zrzuciłem wcześniej, w ciągu ostatniego miesiąca zrzuciłem może z 1 dodatkowy, ale forma rośnie z każdym dniem - również Xiaomi pokazuje mi przyrost mięśni. Ostatnio przebiegłem bez większego problemu ponad 6km i miałem łzy w oczach bo już nie pamiętałem, że tak się da

#!$%@? nie tyjcie, serio - to jest #!$%@?

Ja tymczasem wracam na szlak pozdro z farszem - przede mną jeszcze przynajmniej 15kg do zrzucenia

#chudnijzwykopem #mikrokoksy #krakow #chwalesie
Pobierz p.....k - Pozdro spod kopca - właśnie wyjechałem tu na #rower bez zatrzymywania się -...
źródło: comment_8H3qrr7rnzCEtxqA88cH0i4pcgCTm3kw.jpg
  • 26
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UsZ_: @nairoht: waga startowa 117 obecnie ~101 (z dokładnością do poziomu wody ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Sposób w sumie taki jak pisze @generalisimuss - byłem u dietetyczki (chociaż ta dieta mi średnio leżała), a teraz liczę kalorie + regularny wysiłek

@dzana: pojechałbym ale muszę jeszcze o Ikełe zahaczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Hej Miras, gratsy z wynik. Jestem dokładnie w tym samym miejscu, a nawet miejscach bo tez KRK.u mnie już to chwile trwa, ale do 101 z 140 zszedłem. Może się w zasapaniu kiedyś minęliśmy :) zycze wytrwałości i trwałej zmiany! Łeldan!