Wpis z mikrobloga

Zbieram dopiero od 179 numeru (2010 rok)


@lenovo99: to ja zbierałem gdzieś do 2008(?) Muszę w końcu przywlec od rodziców na chatę swoje CDA i poszukać Kaczorów Donaldów ;)
zdziwił byś się jaki to ma wysoki nakład. W 2018 roku średnio 113 tysięcy egz. Najwyższy nakład w historii tego pisma to było około 200 000 w 2000 i 2001 roku.


@Antorus: Złoty okres pism komputerowych. PCty były wtedy już powszechnym sprzętem domowym przy jednocześnie kiepskiej dostępności do internetu. Pamiętam, że wtedy co miesiąc pojawiał się nowy magazyn na rynku - jak nie jakaś cybermycha to inny click.
@karolwlodawa Jeszcze wydają, ale Bauer ma je coraz bardziej w dupie; odszedł Eld, chyba gem, śmierć EGMa, Iwan, teraz chyba nawet ściągnęli Siekierę (jak kupiłem numer w maju to pierwszy i ostatni od paru lat ;) ) i nie wiem czy znowu nie odszedł...

A że prasa zdycha, a tym bardziej taka nisza jak komputerowa, to już inna sprawa.

No a skoro Bauer coraz bardziej ma w dupie ten segment, to za
@lenovo99: ktoś to jeszcze kupuje? I nie chodzi mi tu nawet o magazyny papierowe, a o to że to zawsze było mega słabe czasopismu. Jak byłem dzieciakiem to kupowało się dla gier, wiadomo. Nic dziwnego, że cały czas tną koszta, przecież CD Action jest już na wykończeniu