Wpis z mikrobloga

@LlamaRzr beształ w tym AR równo ale z drugiej strony? Profesorki na polskich uczelniach besztają jeszcze bardziej. Traktowanie drugiej osoby jak śmiecia tylko z powodu niższego stanowiska jest w tym kraju normą więc wybryki z AR to wcale nie jakiś odosobniony przypadek.

Co do samego CDA to zawsze to brałem dla zawartości coverów i gier które często były fajne. Dawali dużo crapów ale czasem #!$%@? z grubej rury, na 5 lat był
@Antorus: Co nie znaczy, że ma to być normą, bądź ma być to praktykowane w bądź co bądź czasopiśmie, a tym bardziej - największym o takiej tematyce w tym kraju.
Bo pomiędzy redaktorami a czytelnikami wywiązują się stosunki i nie dziwię się, jak teraz ludzie mówią o Smugglerze.

Gdzie był, jak na forum markolfa wytykali błędy?
Gdzie był, jak się śmiał gdy Komputer Świat Gry upada?
Tam już nie było opcji
@lenovo99: A skąd jesteś? Wydaje mi się, że w piwnicy jeszcze mam numer z lat 2005 (końcówka) do jakoś 2010 właśnie.
W niedzielę będę mógł zobaczyć, czy nikt ich jeszcze nie wyrzucił.
Jak byłbyś zainteresowany to oddam za grosze.
@dr_Klotz: I sklep Exe na końcowych stronach gazetki (również w gazetce Click!) z grami i cenami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ciekawe co teraz z tym sklepem, tzn. domyślam się że już nie funkcjonuje, ale ciekawi mnie co z jego właścicielami chociażby
@lenovo99: Mamy rok 2019. 90% gier kupuje się w sieci, a gazety kupują w większości ludzie którzy myślą że facebook to książka telefoniczna. Na Twoim miejscu cieszył bym się że Cd-Action wychodzi w ogóle.