Wpis z mikrobloga

Witam Mirków

Czy ktoś w #krakow robił ostatnio może wykończenie mieszkania z ekipą? Jestem ciekaw ile kosztuje taki remont mieszkania od stanu deweloperskiego do pod klucz. Może się ktoś podzielić ile trzeba wylać pieniędzy na to? Analizuję oferty różnych ekip i chciałem mieć porównanie.

Dodatkowo jak ktoś ma sprawdzoną ekipę remontową w Kraków i może stolarza jakiegoś to zapraszam do podzielenia się.

Dziękuję serdecznie, w podzięce mam plusy

Tagi dla zasiegu
#remontujzwykopem #remont #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #wykonczenie #wykonczenia #ekiparemontowa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A jeszcze jeśli chodzi o same ekipy remontowe? Bo rozumiem że mówimy tutaj o wykończeniu mieszkania z wszelkim sprzętem, szafami, łóżkami i tak dalej. Ile wołają sobie ekipy remontowe same z siebie?
  • Odpowiedz
@Watomil: Zawsze możesz to trochę podzielić. Ściany sam pomalowałem, podłogi zamówiłem w DDD z montażem (vat 8% i wychodzi niemal to samo). Łazienka robiła ekipa z polecenia umawiana w styczniu, skończyli tydzień temu :) Kuchnia to IKEA z montażem (w mojej historii znajdziesz zdjęcie. Jak nie masz pomysłu w stylu jakieś gówna z regipsu na suficie to możesz tak działać. Co do ekipy to piszę z Gdańska więc nawet nie
  • Odpowiedz
@Watomi: no u mnie te 2k wychodzi do tego za takie w miarę podstawowe rzeczy, jak do tego dołoże wszystko z moich fanaberii typu kolumny za 15k to wyjdzie bardziej 3-4k za metr ale to dopiero na późniejszym etapie.
  • Odpowiedz
@Watomil generalnie wykończenie dużego mieszkania będzie niewiele droższe niż małego, duże koszty generuje kuchnia i łazienka. O 1000zl/m2 to zapomnij, właśnie kończę robić takie 40m2 i wyjdzie ponad 2000zl/m2 i to kupując większość rzeczy w marketach w budżetowych cenach bez szaleństw. Znalezienie dobrej ekipy graniczy z cudem, ja umawiałem się rok temu
  • Odpowiedz
@czerpa: 4 metry. Materialy 11k, robocizna 8,5k. 3 tygodnie roboty. Bardzo dokladnie robili, plytki docinali pod karem 45 st zeby nie wstawiac naroznikow. Jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz