Wpis z mikrobloga

Hejka przegrywy, pewnie już mnie macie dość. W takim razie mam dobrą wiadomość. Od poniedziałku zaczyna się rok akademicki i już mnie tu nie zobaczycie, bo będę miał lepsze rzeczy do roboty. Będę się uczył do zawodu, który da mi życie o jakim możecie tylko pomarzyć. Szkoda, że przez ten czas nikt nie dał sobie pomóc i nikt nawet nie podjął próby wyjścia z przegrywu.
#przegryw
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Omefa1995: masz niskie poczucie własnej wartości i jakieś niespełnione marzenia bycia guru, postujesz swoje pierdy na wykopie myśląc że masz posłuch ale jak odejdziesz nikt cie nie będzie pamiętał
  • Odpowiedz
@spasiony_szczur: Nie sądzę, żebym miał niskie poczucie własnej wartości. Po prostu zrobiło mi się szkoda przegrywów jak czytałem te ich smutne posty i chciałem im po prostu pokazać, że zmiany trzeba zacząć od siebie, ale spotkałem się tylko z agresją
  • Odpowiedz
@Omefa1995: no to mi powiedz jak naprawić 20 pierwszych lat życia toksycznego wychowania i gnębienia ze strony rówieśników to tak zrobie
a i jako lekarz jak się czujesz z tym że możliwe ze będziesz kiedyś musiał leczyć kogoś z tego tagu? XD
  • Odpowiedz
@spasiony_szczur: I co w tym złego, że będę musiał kogoś stąd leczyć? To przegrywy czują do mnie niechęć, a ja do nich. Co do poprawy to przede wszystkim psycholog i zmiana toksycznego otoczenia na jakieś inne. Jak to będzie wymagane to zmiana pracy/szkoły
  • Odpowiedz
@Omefa1995: Dzieciaku ja mam obecnie zarobki na czysto (po opłaceniu podatków) na b2b 14 000 zł miesięcznie, więc dłuuuuuugooooooo nawet połowy tego nie będziesz zarabiał tylko zasuwał za półdarmo na stażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@programista1992: Specjalizacja endokrynologia. Za wizytę w dużym mieście biorą nawet 200zł, ale powiedzmy, że ja będę brał 150. Jedna wizyta trwa około 15 minut. Daje to 32 pacjentów na 8 godzin pracy, ale wiadomo, że trzeba też mieć jakąś przerwę to policzę 30. Dziennie daje to 4500zł. Przy 20 dniowym miesiącu pracy wychodzi 90000zł brutto. Nawet odejmując podatek i koszt wynajęcia gabinetu wychodzi dużo ponad te 14k
  • Odpowiedz
@Omefa1995: Tak bo będziesz miał 32 pacjentów dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo się zdziwisz, jak będzie 2 na godzinę to i tak będzie dobrze. A i tak miłościwie opodatkowujący rząd do tego czasu wprowadzi takie podatki, że ledwie ci sie bedzie opłacało życie w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@programista1992: W kolejce do endokrynologa czeka się nawet rok, to na brak pacjentów nie ma co narzekać. Co do podatku to zdaję sobie z tego sprawę i dla tego już na samym początku napisałem, że planuję wyjechać
  • Odpowiedz