Wpis z mikrobloga

Hejka przegrywy, pewnie już mnie macie dość. W takim razie mam dobrą wiadomość. Od poniedziałku zaczyna się rok akademicki i już mnie tu nie zobaczycie, bo będę miał lepsze rzeczy do roboty. Będę się uczył do zawodu, który da mi życie o jakim możecie tylko pomarzyć. Szkoda, że przez ten czas nikt nie dał sobie pomóc i nikt nawet nie podjął próby wyjścia z przegrywu.
#przegryw
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Omefa1995 Nie wiem czy wiekszosc, ty tez NIE WIESZ. Moim zdaniem lepiej wydać te 1500 zł i mieć pewność, że poświęcasz życie własnemu dziecku. Statystyka to suka i ktoś te nieswoje dzieci jednak wychowuje
  • Odpowiedz
@programista1992: Warto też się zastanowić skąd jest taka statystyka. Badania robią wtedy kiedy zdrada wyjdzie na jaw i wtedy szanse na negatywny wynik są spore. Gdyby każdy facet po porodzie od razu wykonał te badanie to pewnie procent ludzi wychowujących nieswoje dziecko byłby mniejszy. Niestety w żaden inny sposób tego się nie da sprawdzić, a nie można wszystkich zmusić do zrobienia takich badań
  • Odpowiedz
Zmusić nie, aczkolwiek w mojej opinii 1500 zł to śmieszne pieniądze w stosunku do wydatków na dziecko do 18 roku życia (dobre kilkaset tysięcy złotych), a lepiej się upewnić, że poświęca się de facto kawał życia swoim dzieciom a nie kolegi z pracy czy sąsiada.
  • Odpowiedz