Wpis z mikrobloga

@skrobaczka: Znasz Muminki? Buka chciała zaprowadzić wieczną zimę, zamarzało wszystko, po czym przeszła... Mała Buka też chce ochłodzić klimat, tylko mniej, dlatego Mała. Taki żart.
  • Odpowiedz
tylko wiesz jest jedna różnica.

Gdy młody bronił krzyża to prawica go chwaliła.

Gdy młoda broni klimatu prawica zarzuca wykorzystywanie dzieci do celów politycznych, chociaż sama to wcześniej już robiła. Troszkę hipoktyzja, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Korbov: tylko wiesz, jest jedna różnica
Gdy młoda broniła klimatu to lewica ją chwaliła
Gdy młody bronił krzyża lewica zarzuca wykorzystywanie dzieci do celów politycznych, chociaż sama to
  • Odpowiedz
@Bover: Niech sobie wierzy w co chce, ja sam w Boga nie wierze, zdecydowanie bliżej mi do #konserwy, ale to co się wyprawia od lewej do prawej to jest tragedia, jedni nap$<\£alają drugich, żeby zaraz zrobić to samo, hipokryzja przekroczyła poziom Everestu, ogarnijcie się
  • Odpowiedz
  • 0
@Korbov jest jedna zasadnicza różnica - 1) uposledzona dziewczynka jest lansowana przez przynajmniej większość mediów głównego nurtu, przyjmowana na salonach. Ba, niemalże obwożona od konwencji do konwencji klimatycznej jak jakaś małpa z cyrku, przy poklasku klakierow. Jej jedyne działanie to gniewne przemowy obwiniajace innych o brak działania i pozorowane akcje vide ta z jachtem.

2) Chłopak z krzyżem - nawet na fotce, ktorą wrzuciłeś, jest siła usuwany z miejsca swojego protestu.
  • Odpowiedz
@Adsu: ale w jakiej sprawie on działa? Przecież on zrobił tylko to co ta dziewczynka. Czyli szum. W obu przypadkach pewnie o to chodziło.
  • Odpowiedz
  • 0
@Korbov bo chodziło o oddźwięk społeczny, czyli jak mówisz szum. Celowo jednak pominąłem wymiar ideologicznych. Każde z nich protestowało w imię jakiejś sprawy, w którą być może nawet wierzy. Z tym, że jedno z nich jawi się specjalnie wykreowanym przez zespół od PR tworem medialnym, a drugie zaś spontaniczną reakcją na to co się dzieje w jego mieście.
  • Odpowiedz