Wpis z mikrobloga

Czy też ma ktoś tak że wręcz nienawidzi jazdy samochodem jako kierowca xDD ? Trudno mi wręcz zrozumieć ludzi dla których jest to jakakolwiek frajda bo jak sobie myślę że mam jechać to wręcz chce mi się rzygać, nie wiem co jest przyjemnego w tym gdy prowadzisz jakąś metalową puszkę w której mogą cię w każdej chwili zamordować albo ty kogoś przejedziesz. Liczę na to że życie pozwoli mi na jak najrzadsze korzystanie z takich pojazdów xD
#prawojazdy
  • 128
  • Odpowiedz
@Asterling: więc w czym problem? Są ludzie którzy lubią jazdę samochodem i są ludzie którzy lubią jeździć koleją (czego ja kompletnie nie rozumiem). Każdy tu stara się znaleźć przyczynę, albo stare auto albo brak wprawy a ty po prostu nie czujesz i nie czerpiesz przyjemności z jazdy bez żadnego powodu. Po prostu nie jeździj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Asterling: źle po prostu podchodzisz do sprawy :) gdybym miał takie myślenie jak ty, to też pewnie nie lubił bym jazdy autem. Co prawda po ponad dekadzie jazdy autem niektóre drogi mnie nudzą, ale nadal auto daje wolność. Nie musisz być punktualnie na dworcu by zdążyć na pociąg. Jedziesz z mieksca, które ci najbardziej pasuje, do miejsca jak najbliżej celu. Po drodze możesz zobaczyć mnóstwo nowych rzeczy, miejsc, ludzi. Jadąc
  • Odpowiedz
@mariecziek: No ja właśnie jadąc samochodem nie widzę ani tych miejsc ani ludzi xD Skupiam się na drodze żeby nie okazało się że czegoś nie zauważyłem. Zresztą jeżdżąc po mieście inaczej się nie da bo skąd mam wiedzieć czy mam pierwszeństwo.
  • Odpowiedz
@Asterling: lubie jeździć jak jade sama. Ewentualnie z inna różowa. Jak jade z jakimś niebieskim obok to mnie trafia, bo komentują. A nawet jak nie ma co komentować to się stresuje ze zaczną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Asterling: właśnie ja mam dokładnie odwrotnie. Prawie 20-letni samochód, w wersji bez żadnych bajerów, mocy nie ma za wiele, a mogę nim jeździć z uśmiechem na ustach po 200 km/dzień bez problemu. Ale pierwszy rok po prawku byłem cały obsrany, złapał mnie fotoradar, miałem incydent drogowy (to nawet nie była stłuczka, ale jechałem nie swoim autem i nie umiałem ruszyć pod górkę). Od tego czasu nic więcej, poza jedną bańką
  • Odpowiedz
@baisemoi: No ale też jak już mówimy o awariach to równie dobrze może ci się samochód popsuć xd
@buczubuczu: Ja to zawsze się boję że nie zauważę jakiegoś pieszego albo jakiegoś debila łamiącego przepisy i coś się stanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@piotrkowski007: A no ja mam manual, to jest spoko na trasy gdzie się jedzie prosto bo nie jest tak nudno
  • Odpowiedz
Są ludzie którzy lubią jazdę samochodem i są ludzie którzy lubią jeździć koleją (czego ja kompletnie nie rozumiem).


@zmasowanyatak: Jazda koleją po ogromna oszczędność czasu. Możesz iść spać, popracować, obejrzeć coś, zjeść śniadanie lub obiad, iść do kibla kiedy chcesz, albo po prostu pogapić się w okno. No i jedzie 160 km/h, a nie 90-100 km/h na zatłoczonej autostradzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asterling mnie nie dość że pięta boli to wachlowanie manualem już nuży xd dlatego następny samochód to po pierwsze full automat a po drugie coś fajnego do jazdy, choćby jakiś roadster
  • Odpowiedz
@Asterling: wiem co czujesz, 100% racji, niestety żyjemy w kraju przygłupów drogowych, idiotycznej brawury i wyprzedzania na trzeciego, już pomijając stan niektórych dróg

no ale największy hajs leży właśnie tam i dlatego to tak wygląda, a zazwyczaj komunikacja miejska pomimo zmniejszonego ryzyka zabicia siebie/kogoś jest zbyt uciążliwa, aby jej używać cały czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: No to też akurat jest fajne plus w takim pociągu mogę sobie iść do kibla kiedy chcę a nie czekać czy stacja będzie xD
@arealhumanbean: Sam wiele nie jeżdżę a ciągle widzę rzeczy typu wyprzedzanie na pasach czy pędzenie blisko stówy w nocy po zabudowanym XD
  • Odpowiedz