Wpis z mikrobloga

Czy też ma ktoś tak że wręcz nienawidzi jazdy samochodem jako kierowca xDD ? Trudno mi wręcz zrozumieć ludzi dla których jest to jakakolwiek frajda bo jak sobie myślę że mam jechać to wręcz chce mi się rzygać, nie wiem co jest przyjemnego w tym gdy prowadzisz jakąś metalową puszkę w której mogą cię w każdej chwili zamordować albo ty kogoś przejedziesz. Liczę na to że życie pozwoli mi na jak najrzadsze korzystanie z takich pojazdów xD
#prawojazdy
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: Ja mieszkam w mieście, mimo to bez auta byłoby ciężko. Latem jeszcze ujdzie, bo można sobie dojść kawałek spacerkiem, ale jesienią/zimą w te pizgawice na zewnątrz auto jest zbawieniem. Jakbym miał bez auta przemieszczać się między domem, pracą, uczelnią siłownią itd. to bym chyba zwariował xD
  • Odpowiedz
dla których jest to jakakolwiek frajda


@Asterling: przyśpieszenie, wysokie obroty, dźwięk silnika, przy odpowiedniej muzyce

No zajebiście, wskoczy ci niedopilnowany bachor przed maskę i żyj z tym potem jak właśnie kogoś postawiłeś życia albo sprawności prawdopodobnie #!$%@?łeś też życie kilku innych osób które miały zdecydowanie inne plany niż zeskrobywanie syna czy wnuka z
  • Odpowiedz
@Asterling: uwielbiam, kocham jeździć. Może dlatego że moje autko to nie nudne kombi w dizlu tylko pseudosportowa "rakieta" która daje ogrom frajdy. Uwielbiam zwłaszcza wczesnym rankiem kiedy świat się budzi do życia
Po co zdawałaś prawko?
  • Odpowiedz
i tak nie lubię tego poczucia że czegoś nie zobaczę i mogę nawet do więzienia trafić xd


@Asterling: brawo, jesteś w jakichś 5% odpowiedzialnych kierowców, jednocześnie też współczuję, bo najgorzej jak musisz myśleć i przejmować się za wszystkich przygłupów dookoła, nawet jeśli sam stukasz po 20-30k rocznie
  • Odpowiedz
@Asterling: calkowicie Cię rozumiem, tez tego nie ogarniam. Mi tez kazali, dali hajs i XX próbach nie zdałem xD Chociaż teraz ( po kilku ładnych latach) myśle czy go nie zrobić, czasem by się przydał samochód. Ale oczywiście nie własny a wypożyczalnia na minuty/godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz