Wpis z mikrobloga

Czy też ma ktoś tak że wręcz nienawidzi jazdy samochodem jako kierowca xDD ? Trudno mi wręcz zrozumieć ludzi dla których jest to jakakolwiek frajda bo jak sobie myślę że mam jechać to wręcz chce mi się rzygać, nie wiem co jest przyjemnego w tym gdy prowadzisz jakąś metalową puszkę w której mogą cię w każdej chwili zamordować albo ty kogoś przejedziesz. Liczę na to że życie pozwoli mi na jak najrzadsze korzystanie z takich pojazdów xD
#prawojazdy
  • 128
  • Odpowiedz
@BaronowaVonBonBon: @Dzyszla: No dla mnie to zero jakiejkolwiek przyjemności xD Tylko trzeba mieć oczy dookoła głowy i jechać też najlepiej pod limit bo zaraz cię strąbią.
@Megawonsz_dziewienc: No ja właśnie głównie manual po mieście xD Jeszcze te drogi poza obszarem zabudowanym są spoko bo nie majta się ciągle drążkiem tylko sobie jedziesz i siedzisz a nie ciągle patrzysz czy zaraz ktoś pod samochód nie wbiegnie.
  • Odpowiedz
@BaronowaVonBonBon: No może i nie mam ale no to nawet nie chodzi o to że robić intuicyjnie ale taka jazda po mieście to po prostu wymaga uwagi większej niż na autostradzie więc nie rozumiem przyjemności.
@Seacrest9: Ja zawsze wolałem być pasażerem tak naprawdę choć za samochodami i tak nie przepadam nawet jako pasażer, wolę autobus, tramwaj czy pociąg.
  • Odpowiedz
@Asterling: w nienawiści do prowadzenia, tak zostałem wychowany
Mam "własny" samochód (po bracie no ale prezent czy coś) i stoi noce dnie w garażu, ostatni raz jechałem nim z 3 tygodnie temu na przystanek
rodzina pyta "ale powiedz tak szczerze co lepsze - pojechać sobie własnym samochodzikiem kiedy chcesz jak chcesz sam wygodnie bez czekania, wracasz też kiedy ci się podoba czy cisnąć się do autobusu" jakby odpowiedź była oczywista XDD
  • Odpowiedz