Wpis z mikrobloga

@uhu8: Myślę, że @sargento nie broni rowerzysty który w sposób oczywisty łamał przepisy ale chciał pokazać jak wygląda legalny przejazd w tamtych okolicach. Sam nadkładam drogi w tych okolicach bo ... innej możliwości nie ma albo jest ... szybciej przez te zawijasy przy S8.

Każdą infrastrukturę, czy to drogową, kolejową, dla pieszych, dla rowerzystów itp należy budować jak najlepiej.
@sargento: No sam pokazałeś, że ścieżka jest, więc o co chodzi? Pomijając przepisy - dla swojego własnego bezpieczeństwa jechałbym właśnie taką ścieżką a nie ruchliwą ulicą.

O jakiej nieprawdzie piszesz? Jest na całej długości? (nie wiem, bo nie znam) Na tym co pokazałeś - jest. Nie napisał, że jest równoległa i że jest tej samej długości. Jest obok. Czasami bliżej, czasami dalej. Ale jest.
@uhu8 nie ma się co dziwić że rowerzyści się #!$%@?ą bo niby są "scieżki rowerowe" przy niemal każdej nowej inwestycji ale ktoś, kto je projektuje chyba w życiu na rowerze nie jeździł. Są źle projektowane i źle wykonywane (u mnie zjazdy poprawili po pięciu latach).
Ofc koleś który się tam #!$%@?ł jest idiotą do potęgi entej jak to mówi mój tata :)
@sargento: Jest tam dobra ścieżka wzdłuż, to google mapsy niezbyt umieją w ścieżki rowerowe. Co jak co, ale Warszawa jest całkiem ok skomunikowana ścieżkami. Co prawda przy takich zawijasach na skrzyżowaniach dobrze by było dodać jakieś tablice z kierunkami, wskazówki, bo jak ktoś 1 raz jedzie to pewnie jest szansa, że się pogubi, ale i tak ciężko mi sobie wyobrazić jakiekolwiek argumenty za jazdą rowerem na "autostradzie warszawskiej" po trasie toruńskiej
SnikerS89 - @sargento: Jest tam dobra ścieżka wzdłuż, to google mapsy niezbyt umieją ...

źródło: comment_iT5WDHGLkMlqNFRBMGD3pNiN8PCHkMin.jpg

Pobierz
@SnikerS89: co do dróg rowerowych w stolicy, jest lepiej niż w mniejszych miastach ale do chociażby Gdańska jej niestety daleko. Może nie przejechałem wzdłuż i w szerz tego miasta ale rozwiązania rowerowe w Gda mi się bardzo podobają.
@sargento: Dobrze, że nie spojrzałeś na A1 czy A2, bo byś się chyba załatwił mimowolnie.
Kto to słyszał, żeby po ekspresówkach i autostradach nie puszczali biednych, uciśnionych rowerzystów!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sargento: niestety, gówno prawda.
Tylko na wysokości wjazdu na most jest lekka patologia, a a po drugiej stronie rzeki w ogóle #!$%@? - żeby jechać dalej wzdłuż trasy trzeba zjechać na dół i wjechać z powrotem na górę za zjazdem, a to wszystko bardzo niewygodnymi łącznikami, przy których kręciołki przy Annopolu są jeszcze spoko.
@uhu8:

Nie wiem, trudno się dostosować do przepisów? Chciałbyś, żeby tiry przejeżdżały ci na ograniczeniu ruchu ciężarowego przez małe osiedla "bo mu się nie chce nadrobić 3km"?


XDDD święty Tomasz właśnie okłada się pięściami po głowie z bezsilności widząc co robisz z logiką. XD na igrzyskach wygrałbyś złoty medal za gimnastykę umysłową.
@InspektorDupa: święty Tomasz raczej okładałby się pięściami po glowie z racji bezzasadnego przywoływania go do wzmocnienia przekazu twojej wypowiedzi.
Co złego było w mojej analogii? Że rowerzyście nie chce się poszukać drogi na której może poruszać się legalnie i (czasem) nadrobić drogi - coś nie pasuje?
Ani to daleka analogia, ani jakaś niedopasowana. Może dla ciebie jest gimnastyką umysłową próba zrozumienia tego?