Wpis z mikrobloga

  • 220
Kraj z dykty, kartonu, mchu i do tego chlew obsrany gównem. Obroń inżyniera z elektroniki (specjalność aparatura elektroniczna) na #pwr, miej 5.0 z pracy i średnia 4.11. Pójdź na magistra, po 1 semestrze wybierz specjalizacje (oczywiście ta sama, bo chcesz kontynuować to co miałeś na I stopniu). Nie tym razem, #uczelnia likwiduje jedną z 3 specjalności, więc trzeba coś zrobić ze studentami, którzy na niej byli. Rozdziel wszystkich studentów na 2 specjalności, które zostały po średniej z całego toku studiów (I semestr). Efekt? Jakaś 1/4 ludzi która chciała kontynuować Aparaturę, jest na akustyce bez żadnych podstaw ze studiów inżynierskich + musi pisać pracę magisterską związana z akustyka. Siatkę zajść, która jest rozje**** we wszystkie dni tygodnia od 7:30-20 jak Najman na macie już pominę, bo kogo obchodzi, że 3/4 osób już pracuje w zawodzie, a studia zaoczne zostały zlikwidowane... #wroclaw #edukacja #szkola #studbaza #studia #nauka #zalesie
  • 64
@czaliot składałem na 1 semestrze magisterki deklaracje wyboru specjalności. Ci co byli na eae w większości wybrali eae, ci co byli na ezi (które zlikwidowali) też wybrali eae (no bo kto przy zdrowych zmysłach pójdzie na eta). Na eae w związku z tym brakło miejsc, więc zrobili przyjęcia po średniej z I stopnia, mając w dupie to, czy ktoś wcześniej był na eae czy nie.
@mi96: ehh, no to fajnie się szykuje, liczę że się da jakoś przenosić. Ciekawi mnie jednak, co jest powodem takiej opinii wydziału, w sensie, czy w żadnym punkcie nie ma osoby która by powiedziała "ej naprawmy to bo #!$%@?"