Wpis z mikrobloga

  • 220
Kraj z dykty, kartonu, mchu i do tego chlew obsrany gównem. Obroń inżyniera z elektroniki (specjalność aparatura elektroniczna) na #pwr, miej 5.0 z pracy i średnia 4.11. Pójdź na magistra, po 1 semestrze wybierz specjalizacje (oczywiście ta sama, bo chcesz kontynuować to co miałeś na I stopniu). Nie tym razem, #uczelnia likwiduje jedną z 3 specjalności, więc trzeba coś zrobić ze studentami, którzy na niej byli. Rozdziel wszystkich studentów na 2 specjalności, które zostały po średniej z całego toku studiów (I semestr). Efekt? Jakaś 1/4 ludzi która chciała kontynuować Aparaturę, jest na akustyce bez żadnych podstaw ze studiów inżynierskich + musi pisać pracę magisterską związana z akustyka. Siatkę zajść, która jest rozje**** we wszystkie dni tygodnia od 7:30-20 jak Najman na macie już pominę, bo kogo obchodzi, że 3/4 osób już pracuje w zawodzie, a studia zaoczne zostały zlikwidowane... #wroclaw #edukacja #szkola #studbaza #studia #nauka #zalesie
  • 64
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@czaliot oni to mają w dupie. Jest rozporządzenie że jak nie zredukują liczby studentów to stracą dotacje. Katedra EAE przynosi straty już rok, jak będzie przynosiła straty 2 lata to jest to podstawa by ją zamknąć i Mroczka sra po gaciach. A tak, że np taki jegomość Kukawczyński uwali Cię 4 razy z rzędu bo tak mu się podoba.
  • Odpowiedz
  • 1
@slapdash: Same z siebie o tym nie decydują. Teraz wprowadzili ustawę 2.0, która wywraca do góry nogami pracę większości uczelni wyższych w Polsce, więc byli zmuszeni do takich zabiegów. Chyba, że taka decyzja została podjęta przed wprowadzeniem ustawy wtedy masz rację ;)
  • Odpowiedz
@mi96: Z tego co wiem, to EZI nigdy na magisterce nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc ludzie stamtąd zazwyczaj potem lądowali na infach czy teleinfach. Ale od tego roku nawet ci z EZI nie mogą się rekrutować na inne kierunki na magisterkę niż EKA, bo nie, a EZI na mgr w takiej sytuacji nie otworzą, bo... nie. #niew4rto :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mi96: ehm, ja już od roku w tym bagnie, nie W4rto

A teraz postanowili zrobić zapisy wg... średniej?!
Nie...
tak by było za łatwo, więc są chyba wg alfabetu ( _)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rootuss oni zapraszają do sekcji informatycznej Wodnika Szuwarka, który rzuca kostka z numerami indeksów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ZTCW? Możesz coś więcej napisać?


@mi96: Z Tego Co Wiem

ale faktycznie, szumne były tylko zapowiedzi i projekt ustawy - ostatecznie specjalność telekomunikacyjna się ostała - niestety zresztą
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sralpies jak byś przeczytał ze zrozumieniem, to byś się dowiedział że zaoczne zlikwidowali, a robotę mam. Ale widzę, że sprawiło Ci to trudność...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mi96: ech kochani, to jest raczysko polskich uczelni publicznych, nienasycona hydra wykladowcow, profesorków i lizodupnych doktorantów. Nikt z tym nigdy nic nie zrobi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mi96: a tak w sumie, to może masz jakieś porady?
W prawdzie jestem na innym kierunku
*Oprócz tego żebym uciekał z tego wydziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz