Wpis z mikrobloga

kurla bracia mircy spod tagu #przegryw wyjedzcie z tego chlewu, zobaczycie jak jest w normalnym swiecie bez #p0lka.
Zagraniczne loszki są zainteresowane nami (mnie 6 zagadalo, kiedy w chlewie ZERO - na ulicy, w pubie)
Tzn nie widzialy ze jestem z polska tylko myslalaly ze szwed lub fin ale i tak.
Raz ze super ubrane, drugi ze gadają na luzie bez tej pogardy jaka ma w oczach #p0lka, ładne , jezu, każda super bo inna niż to co widzi sie na ulicach lazacymi z #seba albo niespelnione insta gwiazy z #roksa
Szczerze przez swoje #!$%@? #!$%@? 2 pierwsze rozmowy calkowicie - bo bylem mega zaskoczony, ze ktos cie traktuje jak czlowieka, ba nawet myslalem ze moze to prostytutki czy cos :D ##!$%@? wyniesione z chlewu mega na mozgu zostaje.

W kazdym badz razie ja wracam za granice !!! Olejcie ten kawalek miesa ktory tak #p0lka chetnie daje ulancom bezmozgim w klubowych kiblach a leccie na zachod !

PS. jedna z tych dziewczyn miala urode azjatycką, taka nie wiem tajka czy cos, zawsze po fotach mowielm ze mi sie niepodobaja azjatki, a na zywo...super #rozowepaski !! Zdecydowanie azjatki > #p0lka takze !
Mógłbym azjatke na zone spokojnie brac i mieszac rasy, są zajebiste

#przemyslenia #rozowypasek #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #seks #chlewobsranygownem
  • 26
@nightlyfetish: pewnie spotykasz takie i jezdzisz jakie spotkalem pary polkskie na wyjezdzie (nie przyznalem sie ze wiem o czym mowia)
zahukane ludzie w obcym kraju, karyna mowi do goscia zeby costam zapytal, on ze juz gadal, teraz ona, masakra :D