Wpis z mikrobloga

Z powodów osobistych musiałem zrezygnować z siłowni. Nie chcę jednak rezygnować z aktywności fizycznej, więc postanowiłem ruszać się w domu. Większość ćwiczeń jestem w stanie wykonać bez dodatkowego sprzętu. Niestety mam problem z ćwiczeniami na mięśnie pleców. Wiem, że najlepszym rozwiązaniem byłby drążek zamontowany pomiędzy futrynami lub pod sufitem. Niestety obie opcje w moim wypadku odpadają. Pomyślałem więc o montażu zaczepów na których będę podpinał kółka gimnastyczne. Stąd moje pytanie: czy kółka gimnastyczne są dużo lepsze i dają więcej możliwości niż drążek? Gdybyście byli na moim miejscu, to wolelibyście zamontować drążek czy kółka?
Uprzedzając komentarze: tak wiem, że kółka mogę przerzucić przez drążek i tym samym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Niestety montaż drążka w moim mieszkaniu nie jest możliwy.
#kalistenika #mikrokoksy
Eligo - Z powodów osobistych musiałem zrezygnować z siłowni. Nie chcę jednak rezygnow...

źródło: comment_35TzDf2h4kqojB6KdFTbMdxWIhQudAfl.jpg

Pobierz

Co jest lepsze?

  • Ćwiczenia na kółkach gimnastycznych 75.4% (43)
  • Ćwiczenia na drążku 24.6% (14)

Oddanych głosów: 57

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Eligo: no nie rozumiem. Nie możesz zamontować drążka do sufitu ale możesz zamontować zaczepy na kółka? Czym to się różni? I tu i tu musisz wiercić przecież.

Chyba, że chodzi o wysokość albo estetykę no to zrozumiem
  • Odpowiedz
Chyba, że chodzi o wysokość albo estetykę no to zrozumiem


@Kombinat: Pośrednio chodzi o estetykę. Moja druga połówka nie zgadza się na drążek pod sufitem "bo będzie brzydko wyglądał". Na szczęście zaczepy nie stanowią już problemu.
  • Odpowiedz