Wpis z mikrobloga

Saker to taki przykład gościa, który jest na lekkiej bombie ale jest tak #!$%@? przez forsowanie ciała na mocnym towarze parę lat temu, że do dzisiaj nie może robić nawet średnio lekkiego treningu, który dałby mu bodziec do progresu. Trochę mi żal gościa bo ma niezłą genetykę i nawet bez normalnych treningów w zasadzie na samej lekkiej bombie ma fajną definicje. Nogi przemilczę xD #mikrokoksy #silownia #sterydy
stefan8800 - Saker to taki przykład gościa, który jest na lekkiej bombie ale jest tak...

źródło: comment_gxZkhZzEKogsa3F50MfQlI3gYFdYsxji.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 13
@stefan8800 to najbardziej kontuzjogenny człowiek na świecie. Do tego ciągle kręci filmy jak poprawnie robić ćwiczenia. To tak jakby Najman kręcił filmy jak się boksować xd
  • Odpowiedz
@stefan8800: ciekawe jak to jest nosić gacie z hasłem, które rozpowszechniłeś
tak jakby Intruder nosił gacie z napisem OGIEŃ OGIEŃ OGIEŃ albo Kasahara z BORSUK BORSUK BORSUK
  • Odpowiedz
@stefan8800: że niby Saker na bombie? xD przecież jego sylwetka to nic specjalnego, po prostu ma w miarę fajne proporcje i dosyć mało tkanki tłuszczowej. Dla mnie takie osądzanie kogoś o sterydiany bez żadnego dowodu to nie na miejscu i śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janekkochanek123: To, że taka sylwetka jest przy dobrych warunkach i treningu do zrobienia w wieeele lat naturalnie to jedno.
Ale on z dupy łapie 20 kg czystego mięsa w pół roku, potem zaczyna trenować pod wyskok i wszystko z tych 20 kg traci xD
  • Odpowiedz