Wpis z mikrobloga

to ten typ co gadał o moralności i zdrowych relacjach a sam poszedł w tango z laską która daje d--y za kase od wielu lat? Hipokryta


@arbuz77: Jestem mocno skonfundowany. Kiedy Gargamel mówił o jakiejkolwiek moralności? Co jest złego w twierdzeniu, że związek powinien być oparty na zdrowych relacjach? Co jest nie tak w relacji seksualnej dwójki ludzi opartej na obopólnej zgodzie? Gdzie tu hipokryzja? S--s i zdrowy związek jakoś
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Przecież w swoim filmie o relacjach damsko-męskich nie starał się nauczać ludzi na przykładzie swojego związku. xD
Co to za jakieś fanaberie i zaklinanie rzeczywistości. Poza tym, można samemu żyć w niezdrowej relacji, ale jednak mieć wiedzę o tym, jak zdrowa powinna wyglądać.
No i atakowanie osoby nie jest formą prawidłowej argumentacji. Bo w tym wątku jakoś nie zauważyłem prób podważania jego twierdzeń (bo dobrze wiem, że jęczący tu
  • Odpowiedz
@Taktojaaa hehehe beka xd lizanie d--y lasce lekkich obyczajów (podobno), której kupujesz torebki za ileś tam koła, która screenuje wasze rozmowy i chwali się nimi jakiemuś brainletowi XD fakt, normalna rzecz
  • Odpowiedz
@kaitek666: Czy te fantazje e-------e to bycie grzmoconym psychicznie przez wlasną "dziewczynę" która w tym czasie latała na innych facetach bo "torebki i narko"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A potem chodzenie do internetu i plucie na mężczyzn którzy "manipulują kobietami".

Żebyście nie zrozumieli mnie źle obie formy manipulacji są obrzydliwe, ale prostowanie hipokryzji i obrazu świata Gargamela to zawsze plus. Może się ogarnie i znajdzie porządną
  • Odpowiedz
@SkeletonKing Marian, palą Ci się styki. Jeżeli mówisz publicznie jedno a w życiu prywatnym robisz drugie to znaczy, że jesteś hipokrytą i tym samym tracisz prawo do krytykowania kogokolwiek w tej płaszczyźnie.
Dodatkowo jeżeli Twoim zdaniem budowanie zdrowej relacji polega możliwości lizania tyłka dając drogie prezenty wiedząc, że dziewczyna daje d--y za kasę na lewo i prawo od kilku lat to nie mam pytań
  • Odpowiedz
@arbuz77: Problem z twoją argumentacją jest taki, że jest wyciągnięta z tyłka i trudno ją nawet nazwać jakąś sensowną argumentacją.
Chętnie bym się odniósł tutaj do czegokolwiek, ale nie ma za bardzo do czego, ponieważ dziwnym trafem bawisz się w whataboutism i strawmanning.
No i podstawową wadą twojej wypowiedzi jest to, że atakujesz człowieka, nie jego tezy. A stosowanie pokręconych skrótów myślowych - w dodatku ze sobą nie połączonych! -
  • Odpowiedz
@SkeletonKing bo to nie argumentacja tylko stwierdzenie faktu i masz racje, ciężko z tym dyskutować, bo się wydarzyły i czasu się nie cofnie. Jego tez nie atakuje tylko oceniam to co robi, gdyż właśnie po tym ocenia się człowieka . Po jego czynach a nie po tym co mówi. Mówiąc jedno a robiąc całkowite przeciwieństwo taka osoba staje się hipokrytą. Koniec, kropka. Maski spadły a Ty łapiesz syndrom wyparcia.
Miłej nocki
  • Odpowiedz