Wpis z mikrobloga

@mrdavidcc: po prostu niektórym troche pół godziny szybciej #!$%@?ło w głowach i wyzywają innych, ja moge zrozumieć że w np 4h jazdy w nocy jak jesteś zmęczony najważniejsze jest bezpieczeństwo na drodze a nie prędkość z jaką dotrzesz z punktu A do B
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: kolejny generalizujący ;) nie wiem w jakim zawodzie sie obracasz, ale jestem pewien ze tez moglbym was wszystkich nazwac bezmozgami, ci co sobie jezdza zarabiaja zgaduje 4x wiecej niz ty ;)
@i-kamieni-kupa: przecież tam 207, 308, mercem, vitarą da się lecieć bez problemu pomiedzy linią a bramką i to jeszcze tak 140-150 km/h. A mnie wkurzają tacy, co sobie nie radzą i blokują ruch, jak nie znasz samochodu to zostań w domu. Dobrze, że każdorazowo wysyłam na stopagresjidrogowej, już 5 dostało mandacik + 1 za niewskazanie 5 stów ;)

Jak sam się mieścisz na swoim pasie to nim jedź, co Cię inni
@i-kamieni-kupa:
Nie mam nic przeciwko jeździe środkiem ciężarówką na takiej #!$%@? zwężce. Rozumiem to i respektuję. Ale wkurzające są osobówki średnio-dużych rozmiarów, które wleką się tam tym lewym pasem ewidentnie nie dla nich, zamiast zjechać na prawo i zrobić miejsce dla mniejszych pojazdów na lewym (auta klasy A, B i jednoślady).