Wpis z mikrobloga

@adam2a: tyle, że matematyka może być na trzeciej lekcji, czyli koło 10. i nie ma wtedy wolnych sal w szkole, a religia na ósmej lekcji i wtedy są już wolne sale, bo niektórzy skończyli zajęcia wcześniej.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: ja sam nie znam, ale też nie wyciągam pochopnych wniosków. Kilka pomysłów dlaczego tak, a nie inaczej, już się pojawiło. I nie wiem dlaczego to kraj ma być ulepiony z gówna, skoro to szkoła tak ustaliła.
  • Odpowiedz
ja sam nie znam, ale też nie wyciągam pochopnych wniosków. Kilka pomysłów dlaczego tak, a nie inaczej, już się pojawiło. I nie wiem dlaczego to kraj ma być ulepiony z gówna, skoro to szkoła tak ustaliła


@haaryballs: ale mnie nie obchodzi czy za to odpowiada Pis, Po czy samorzad. Mam gdzies te partyjne wojenki. Religia juz dawnk powinna byc wycofana ze szkol. I to ze nie jest i wieksza uwage
  • Odpowiedz
@adam2a: które to liceum? ostatnio wrocławski samorząd się chwalił, że ogarnęli temat tak e wszystkie ogólniaki chodzą na poranną zmianę to dziwna sprawa gdyby wtopili z tym że zabrakło im sal
  • Odpowiedz
@AgentGRU: ale to szkoła ustaliła, o tym mówię. Nie partia.
Skąd masz dane, że większą wagę przykłada się do nauki religii niż przedmiotów ścisłych? Na podstawie jednej szkoły to wywnioskowałeś?
  • Odpowiedz