Wpis z mikrobloga

Mirki, niech ktoś pomoże.. jestem z wami już tak długo. Pilnie potrzebuje jakiegoś kontaktu, namiaru.. czegokolwiek co pozwoli mi się dostać na operację na wydział neurochirurgii. Wypadnięty dysk w odcinku szyjnym kręgosłupa, brak czucia w 3 palcach lewej ręki, niesamowite „atrakcje” bólowe.. oficjalnie na nfz trzeba czekać z 2-3 lata.. nie moge tyle czekać, nie moge normalnie funkcjonować i boje sie o reke..

#sluzbazdrowia #zdrowie #poznan #pomocy #szpital
  • 114
@kajbel mojej przyjaciółki facet miał jakiegoś guza w rdzeniu kregowym. W Poznaniu powiedzieli mu coś w stylu "możemy pana operować, ale będzie pan warzywem". No kurła, bez operacji też prędzej czy później by był. Znalazł sobie lekarza i szpital w Szczecinie. Fakt, nie był to ultra szybki termin, ale dość szybko go położyli na salę. I dali mu nadzieję, że będzie ok. Obecnie jest po operacji, zaczyna ruszać jedną ręką, a lekarze
@kajbel: musisz podzwonić po oddziałach a najlepiej pojeździć bo kolejki da rzeczywiście długie. Operacje neurochirurgiczne trwają po ładnych kilka godzin, często max 2 dziennie robią więc kolejka siłą rzeczy się zapełnia. Braki kadrowe dają rezultaty, fizycznie nie ma kto obsłużyć takich pacjentów, a w kolejce zapewne podobni już czekają
@kaaban: 500-600. No już się uzbieralo trochę, ciekawe czy będę miał możliwość wyskorzystać, bo od 16 lat wszystko prywatnie - bo jak to jest ze tomograf prywatnie kosztuje 300 pln i można zrobić kolejnego dnia, a publicznie 3 miesiące :O
@Krzyszy nic się nie uzbieralo, zobacz sobie na czym polega istota uzbieczen. A jak nadal nie rozumiesz to idź do ubezoueczalni z ryjem, że TROCHĘ SIĘ UZBIERALO, Więc tobie się nalezy
@kajbel

@Kid_A dobrze mówi, szukasz lekarza w szpitalu, idziesz do niego prywatnie i masz załatwione miejsce na oddziale, nawet bez "upominku" często, wystarczy zapłacić za wizytę wg cennika.
Ze swojej strony w Krakowie mogę polecic dr Sławomira Dyszkiewicza, bardzo się przejmuje pacjentami i robi co może żeby pomóc. Niestety nie wiem jak przyjmuje prywatnie, natomiast w szpitalu na Botanicznej jeszcze niedawno był.