Wpis z mikrobloga

Mirki, niech ktoś pomoże.. jestem z wami już tak długo. Pilnie potrzebuje jakiegoś kontaktu, namiaru.. czegokolwiek co pozwoli mi się dostać na operację na wydział neurochirurgii. Wypadnięty dysk w odcinku szyjnym kręgosłupa, brak czucia w 3 palcach lewej ręki, niesamowite „atrakcje” bólowe.. oficjalnie na nfz trzeba czekać z 2-3 lata.. nie moge tyle czekać, nie moge normalnie funkcjonować i boje sie o reke..

#sluzbazdrowia #zdrowie #poznan #pomocy #szpital
  • 114
@kajbel:

Mirki.. mam 27 lat.. bie zebym czul sie lepszy czy cos, ale cale zycie przede mna.. jak bede czekal 2 lata to moze byc jakis niedowład czy cos.. place podwójne skladki, z umowh o prace i z wlasnej działalności i chore mi sie wydaje, żeby fundować sobie prywatną operacje.. #!$%@? kraj


Publiczna służba zdrowia to zbrodnia na ludzkości. Nie masz żadnego wyboru - albo prywatnie albo (najpewniej) w ogóle, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajbel: spróbuj w szpitalu w Łęcznej (woj.lubelskie). Mojemu tacie operowali 3tygodnie temu kolano (miał coś z łękotką) czekał 2-3miesiące na termin, bo musiał brać jakieś zastrzyki przed. Chyba było coś z NFZ nawet.
@kajbel stary, tylko prywatnie. Myślisz że jak płacisz podwójną składkę to coś to pomoże? Jestem w podobnej sytuacji co Ty, dzieli nas ponad 15 lat i u mnie kręgi lędźwiowe (z paraliżem całej nogi oraz stopy i łydki w drugiej). Ja za biedny jestem aby czekać w kolejce na lekarza. Ktoś na 500+ musi tyrać. PiS #!$%@?ł system i tyle. Jak nie chcesz prywatnie to leć do najbliższego kandydata z PiS i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajbel: w tym chlewie obsranym gównem jak poważnie zachorujesz to nic tylko sie żegnać z rodziną..........


ZMIEŃMY TO W NASTĘPNYCH WYBORACH!

@LZBNZ: hahahahahaha XDDD
Z pewnością się coś zmieni w służbie zdrowia jak kto inny (co jest i tak awykonalne) będzie rządził. Po co siejesz taką propagandę?
@kajbel: Regenerację? To może się samo zregeneruje. Xd Lepiej idź do dobrego fizjoterapeuty albo osteopaty. Nie jest powiedziane że operacja pomoże, poza tym operacja to ostateczność
@kajbel: widzę tu C5-C6 czyli to samo co ja miałem, jestem już po operacji. Moje skromne rady:

- najpierw sprawdz sobie ogarniętego rehabilitanta, ja korzystałem z namiarów na fizojlogika.pl
- ogarnięty rehabilitant na podstawie MRI powie Ci czy jest w stanie to wyprowadzić czy tylko skalpel
- jak skalpel to zgodnie z tym co piszą poprzednicy szukasz ordynatora odziały neurochirurgii / neuroortopedii, umawiasz sie na wizytę prywatną i za parę stówek