Wpis z mikrobloga

z tibii to się widze takie gówno zrobiło, nawet na retro zamiast się bić to robią wszystko by tylko móc expić, każdy na siłe męczy bułe na expach z boostami/preyami i na doublu po 20h dziennie expią by się cyferka zgadzała, dzisiaj standardowy level to jest chyba 600, poniżej to sdker xD
#tibia
  • 24
@xLogout: @fbkq: nie no za czasów gdy ja w tą gre nerdziłem to miało sie ten 350 lvl a 400 to jeszcze podjezdzały do topek na serverze i wybocone 200-250lvle sdkery ale od czasów tych voucherow i comiesiecznych double expów gra z lvlami w 3 lata wystrzeliła jak murzyn po miesiącu bez ruchania i teraz takim 400lvlem to #!$%@? się ma do gadania widze xD
co smiesniejsze pod dp thais
@vanzs: a kto mowi ze gra sie miała zatrzymac? ale te pojscie do przodu przez cipsoft zostało wykonane tak profesjonalnie jak wszystko inne w ostatnich latach. dali vouchery z double expem na 3 miesiace, dopiero po 2 latach skumali, że to błąd, gdy większość ludzi juz te vouchery wykorzystała i powbijali 400-600+lvle i dopiero je usunęli, po czym za chwilę stwierdzili, że będą robić double expa co miesiąc i jeszcze dali
@vanzs: latawce, którzy ani nie maja kwiatków w bp, nie umieją doklejać sobie walli, czy na open pvp nawet spamować bombe na hocie to będą na tych para pushach padać jak kawki, ale ogarnięty typ co umie tankować to już trochę inna bajka ;p
@marahin: ja mowie jak jest, pamietam jak gralem z 10 lat temu to wiem ile to czasu trwa.

w ostatnej wojnie gralem jakos 3 lata temu, czekanie na ogarniecie ludzi, czekanie na akcje, czekanie az przeciwnik wyjdzie, pozniej wojna do pozniej nocy ;-) to wszystko trwa dlugie godziny, szczegolnie, ze teraz czesto bitka konczy sie gdzies w trapie gdzie rozbijanie trwa do konca supli, ktore jak wiadomo ze wzgledu na coiny
@filozof900: No ja tez mówię jak jest. W przypadku OPT PVP wojny trwają miesiącami, transfery między serwerami, rozbijanie gildii i migracje. Coś pięknego. Tibia żyje i ma się dobrze :)
@filozof900: @marahin: dla mnie to właśnie nic pięknego, ale co kto lubi. kiedyś to jak kolega wyżej napisał, często się czekało na gather zydów albo zydy czekały na nasz gather, ale jak już sie wyszło to konkretna bitka, pozniej najwyzej przebijanie defa, jakis sneak/def, krotka piłeczka, było was więcej w grze, to zyd nie miał prawa wyjsc z pza chwilami nawet biegajac z dp na boata, bo juz linia czekała