Wpis z mikrobloga

Różowy ma w Play niby ileś tam neta i wgl super oferta. Szkoda że jak chce coś obejrzeć to prosi zawsze abym udostępnil swojego z plusa bo ona ma ledwo zasięg aby się gdzieś dodzwonić. Ogólnie patrząc na oferty operatorów "na kartę" dziwię się kto wybiera Play. Pakiety się nie włączają niewiadomo czemu, obsługa i biuro obsługi leżą. Tematu konkurencyjności pakietów w porównaniu do Orange i plusa nawet nie poruszę bo śmiech
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: Ale co ty tu liczysz sobie pod swoją #!$%@? tezę? BO ŻONA NIE MA WYMAGAŃ xDDDDDD też tak mogę powiedzieć, że mi najbardziej opłaca się na kartę, bo za 5 zł doładowuje sobie konto i starczy, bo i tak nie mam telefonu xDDD
Porównujmy co dostajesz za jaką cenę.
Twoje obliczenia są poprawne, ale warto wziąć pod uwagę, że rzeczywiście ten Huawei (bo domyślam się, że chodzi ci o
  • Odpowiedz
@Rzwk: 3 lata mialem numer, ale skusilem sie na play, bo dali mi telefon w dobrej cenie xd worst deal in the history of deals, maybe ever. Konczy mi się za 3 miechy i wracam :3
  • Odpowiedz
Zawsze mnie to bawi - mogliby i papieża zatrudnić do reklam, dla mnie najważniejsza jest oferta i choćby bezzębny żul spod mostu zareklamował dobrą ofertę u innego operatora, to tam się właśnie znajdę.
  • Odpowiedz
Największy syf ever to ten Play, tyle lat mam tu numer i z roku na rok coraz gorsze oferty uciekam do plusa tam przynajmniej lepszy zasięg i warunki
  • Odpowiedz
Do końca tego miesiąca mam abonament i nara...Wcześniej telefon z abonamentem, gdy przejrzałem na oczy jak jestem dymany z ceną, telefon kupiłem sobie na raty. I jeszcze ta próba konsultanta przedłużenia abonamentu z opcją bez telefonu za kosmiczne kwoty...
  • Odpowiedz