Wpis z mikrobloga

Jestem w pleju, skończyła mi się umowa. Szukamy z tatą czegoś podobnego (za dwa telefony 90 zł, każdy po 8,5 gb internetu, ileś tam na rozmowy i sms-y, starczalo i cena dobra, bo to z opłatą za telefon)


@Rzwk: Orange Free, 25 zł miesięcznie, rozmowy i smsy w cenie, płatne mmsy. Od 15 do 20 GB internetu. Jeszcze kilka siecie ma coś podobnego.
@efceka bez telefonu wychodzi ponad 100 zl i tak XD nie stać nas na wzięcie nowego telefonu zresztą, za dużo pieniędzy idzie na pomoc mi w wynajmowaniu mieszkania, wybiłam mu już pomysł nowego telefonu dla mnie z głowy, na pewno dopóki nie znajdę pracy dorywczej która da mi minimum 800 zł miesięcznie
@Rzwk co Ci z tego pleja jak nie będziesz miał zasięgu. W mojej oklolicy płacz i zgrzytanie zębów bo nie można się dodzwonić, wyłączyli obce nadajniki (plus) Weź z ojcem w plush abo za 20 zł/miesięcznie i dokup telefon jaki chcesz na raty. umowe masz na czas nieokreślony nie bedzie pasowało to zmienisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rzwk: #!$%@? powiedz ojcu, żeby przejrzał na oczy, ja płacę za dwa numery 48zł - bez limitu rozmowy i SMSy do wszystkich sieci +60GB internetu na oba numery. Jest opcja za 38zł (za dwa!) i wtedy 30GB internetu. #njumobile
Fakt, że na start internetu jest mniej, po bodajże półtora roku pakiet mnoży się x3.