Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski które miały #narkoza #medycyna. #pytanie.

Jak to wspominacie? Boję się niesamowicie. Martwię się, że coś może być nie tak. W dalszej rodzinie ciotka zmarła podczas operacji i nie mogę przestać o tym myśleć.
  • 19
  • Odpowiedz
@Akayari zależy czy zabieg poważny. Narkoza krótka? Długa? Ja miałem obie, dobry kolega miał dwie długie w ciągu trzech dni. Serce masz zdrowe? Brak problemów z krążeniem?
  • Odpowiedz
@Akayari: Ja miałem 1 przy badaniu, na początku czekałem kilkanaście sekund i nic(jeszcze nawet nie puścili xD), potem powiedziała mi lekarka, że może mi się lekko kręcić w głowie i faktycznie, tornado przed oczami nigdy takiej sytuacji nie miałem wcześniej(troche jak w filmach jest pokazane omdlenie, cały świat się kręci i bęc) ale jeszcze normalnie kontaktowałem przez jakieś 5-6 sekund, a moją ostatnią myślą była, żeby spróbować nie zasnąć i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Akayari: Miałam krótka narkoze. Gdy podawali mi środek przez wenflon prosili bym powiedziała jak ma na imię. Moje rodzeństwo. Pamiętam że nie skończyłam mówić bo osunęłam się w niebyt.
Po obidzeniu byłam trochę przytrzymana, jak po hydrocyzynie xD wróciłam do domu i poszłam spać. Dużo chciało mi się pić. Rano, następnego dnia wszystko mi przeszło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donee: niestety nawet nie ma jak się dowiedzieć. Chyba coś z sercem miała, a że nie wykryli wady wczesniej, to było po ptokach. Tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@Akayari: Wspominam to jako cudowne uczucie, kiedy w końcu przestało boleć... A potem wybudzenie, było mi potwornie zimno, ale tak zimno, jak jeszcze nigdy w całym moim życiu. A poza tym spoko, nie ma się czego bać. Polecam poprosić o zacewnikowanie po uśpieniu.
  • Odpowiedz