Wpis z mikrobloga

Godzina 2 w nocy, razem z #niebieskipasek planujemy coś zjeść. Szybkie rozeznanie i pada na frytki, wszystko idzie zgodnie z planem do czasu. Koło godziny 3 planuje iść zapalić na dwór (brak balkonu, mała wynajmowana kawalerka na start). Mój #niebieski wyjmuję ostatnia porcje frytek i decyduje się iść ze mną. W nocy przy fajce na świeżym powietrzu rozmowa najlepiej się klei, wiadomo. W pewnej chwili #niebieskipasek patrzy w górę (mieszkanie na 7 pietrze) i z rzadkim dla niego skupieniem pada pytanie ,,to u nas w mieszkaniu się pali?". Szybka kalkulacja o co chodzi i biegiem na górę. Będąc na klatce nic nie wskazywało, iż po otwarciu drzwi mieszkania znajdziemy się w Mordorze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skutki: kuchnia oraz przedsionek do malowania, wymiana szafek w kuchni oraz kuchenki i blatu w jej obrębie, zasłony do kosza i niewyobrażalny smród spalonego truchła.
Grunt, że udało się bez straży pożarnej oraz uszkodzenia instalacji gazowej ¯_(ツ)_/¯
Nigdy więcej jedzenia w nocy oraz mocna niechęć do frytek razem z #niebieskipasek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pozar #frytki #zadyma #przegryw ##!$%@?
#zwiazki #wspolnemieszkanie Więcej zdjęć w komentarzu jeśli ktoś by chciał XD
Pobierz M.....n - Godzina 2 w nocy, razem z #niebieskipasek planujemy coś zjeść. Szybkie roze...
źródło: comment_O3iPIxHGO9JscYIP7ksU4w9cdvdMp3gQ.jpg
  • 99
@MouseMuffin Miałem kiedyś podobną sytuację, wstawiłem sobie olej na frytki i czekam aż się zagrzeje przeglądając wykop na tel. Musiało minąć trochę za dużo czasu bo jak wrzuciłem garść mrożonych frytek to poszło 1,5m fala ognia która zapaliła pajęczyny w kratce wentylacyjnej... W życiu się tak nie bałem, że za jednym zamachem spale cały blok. (A mieszkałem na parterze). Cały ten ogień poszedł do góry, nie wiedziałem co robić, wylecialem na klatkę
@MouseMuffin ja kiedyś wstawiłem garnek z olejem na frytki i poszedłem grać, po jakimś czasie czuje spaleniznę i dopiero sobie przypomniałem o tym garnku hehe wpadam do kuchni, a garnek w ogniu. Nakrylem go tylko pokrywką. Na szczęście obyło się bez malowania, ale smród było czuć przez parę dni xD