Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem tego kultu kota przez baby i ogólnie ludzi, przecież psy są takie zajebiste i te gówniane koty nie mają nawet podjazdu do nich. Pies jest przyjacielem, zawsze jak wracasz do chaty to cieszy jape, możesz chodzić z nim na spacery i sprawia mu to radość, którą okazuje, prawdziwy członek rodziny. A taki kot to tylko sra do kuwety, żre i śpi cały dzień, ma #!$%@? w Ciebie i jesteś dla niego jedynie żywicielem. A jak go auto zabije, bo sobie postanowił #!$%@?ć z chaty, to nawet ci go nie szkoda, bo zaraz bierzesz nowego, który się nie różni niczym od poprzedniego.
Pobierz
źródło: comment_0MnepZhhUIIeR7xJP6LiOyaFwrRY3P2u.jpg
  • 131
nie oczekują atencji,


@InsuowanaInsynuacja: no z tym to tak nie do końca - zależy od kota :D To, że mało jedzą to prawda, ale karma też nie jest wcale taka tania, bo pies zeżre wszystko, a karma dla kota musi mieć wysoką zawartość białka, mięsa i w ogóle swoje kosztuje, jeżeli chcesz dobrej jakości.

Ja jestem leniwą parówą i nawet drzwi dla kota wstawiłem, żeby mnie z rana nie budził, gdy
@xetrian: eh i znowu temat wałkowany setny raz. Normalni ludzie wolą czyste i wierne koty niż pchlarza z którym trzeba wychodzić bo jest za głupi żeby się zesrać w kiblu. Do tego każdy pies #!$%@?, możesz o tą fabrykę pcheł dbać jak chcesz ale nie zmieni to faktu że będzie #!$%@?ł, a jedyne co osiągniesz to to że będzie śmierdział mniej.
No i oczywiście należy wspomnieć że mózg koci przypomina bardziej
Kompletnie nie rozumiem tego kultu psa przez baby i ogólnie ludzi, przecież koty są takie zajebiste i te gówniane psy nie mają nawet podjazdu do nich. Kot jest przyjacielem, zawsze jak wracasz do chaty to cieszy jape, możesz chodzić z nim na spacery i sprawia mu to radość, którą okazuje, prawdziwy członek rodziny. A taki pies to tylko sra wszedzie, żre i śpi cały dzień, ma #!$%@? w Ciebie i jesteś dla
@helmutkoll: no nie karton z gównem, ale argument, że "kot mało zeżre" jest dosyć kiepskie. Porównaj sobie ceny dobrej jakości karmy dla kota i psa... Zakładając, twój pies nie jest 70kg bydlakiem, którego karmisz mięsem to koszt karmienia kota wcale nie jest taki niski xD

Nie wiem czy wiesz, ale psy są wszystkożerne, a koty - mięsożerne. Dlatego psu można skomponować znacznie tańszą karmę. Więc kot musi mieć w diecie zwierzęce
@xetrian do tego są inteligentne. Psy pomagają człowiekowi w pracy. Pomagają w zwalczaniu przestępczości, pomagają osobą chorym. Są również świetnymi strażnika majątku właściciela i prywatnym ochroniarze. Są również najlepszymi trenerami. Z psem można biegać lub jeździć na rowerze. Nie męczy się po 100 metrach.
A kot? Jest w ogóle przydatny człowiekowi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@xetrian: żeby mieć ogarniętego psa, który nie #!$%@? domu trzeba włożyć w to pracę, kąpać go, chodzić na długie spacery i uczyć komend, a kota bierzesz i #!$%@? xd dlatego koty posiadają grube leniwe buły

Opowieści o psach niszczących mieszkania to sytuacja, w której ta druga grupa decyduje się na psa i myśli że jest samoobsługowy jak siersciuch
@xetrian: Wracam z pracy , w drzwiach 2 koty - glaskaj czlowiek ! chodza za mna jak psy, z pokoju do pokoju. Codzienna kapiel - czlowiek nie pachniesz jak my , mam dwie chodzace gabki :P jak tylko siade na kanape, zaczyna sie festiwal ocierania :)

Praca noca, chyc jeden na kolanka drugi obok klawiatury :) i odpalaja kocie diesle :P

No i sa praktycznie bezobslugowe, dla zabieganych/zapracowanych jak znalazl :)