Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem tego kultu kota przez baby i ogólnie ludzi, przecież psy są takie zajebiste i te gówniane koty nie mają nawet podjazdu do nich. Pies jest przyjacielem, zawsze jak wracasz do chaty to cieszy jape, możesz chodzić z nim na spacery i sprawia mu to radość, którą okazuje, prawdziwy członek rodziny. A taki kot to tylko sra do kuwety, żre i śpi cały dzień, ma #!$%@? w Ciebie i jesteś dla niego jedynie żywicielem. A jak go auto zabije, bo sobie postanowił #!$%@?ć z chaty, to nawet ci go nie szkoda, bo zaraz bierzesz nowego, który się nie różni niczym od poprzedniego.
xetrian - Kompletnie nie rozumiem tego kultu kota przez baby i ogólnie ludzi, przecie...

źródło: comment_0MnepZhhUIIeR7xJP6LiOyaFwrRY3P2u.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@xetrian: lepiej wymieniać żwir niż zbierać gówna z chodnika pozatym moje koty mnie witają przychodzą gdy je wołam i chodzę z nimi na spacery oprócz tego koty nie śmierdzi tak jak psy i jeśli je kochasz to i one kochają ciebie co poakza ci poprzez wspólna zabawę
  • Odpowiedz
@Ruzanka: one chcą żreć i chcą rozrywki. Wystarczy poczytać badania.
Już nie mówiąc o tym, że psy mają o wiele większe zdolności poznawcze od miauczących sierściuchów (średnio koty mają 250 mln neuronów, psy 430 mln). I nie szczają #!$%@? do butów jak je przegonisz od czegoś, czego chcą.

Link
  • Odpowiedz
@xetrian: Kiedy jesteś cały dzień w pracy kot spędza ten czas spiąc i żyjąc swoim kocim zyciem. Możesz go zostawić samego na kilka dni i ma dalej to mniej więcej w nosie. Pies szczeka, wyje, nudzi się, a przede wszystkim tęskni. Miałabym psa gdybym pracowała zdalnie, inaczej nie chciałabym znęcać się nad zwierzakiem.
  • Odpowiedz