Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem tego kultu kota przez baby i ogólnie ludzi, przecież psy są takie zajebiste i te gówniane koty nie mają nawet podjazdu do nich. Pies jest przyjacielem, zawsze jak wracasz do chaty to cieszy jape, możesz chodzić z nim na spacery i sprawia mu to radość, którą okazuje, prawdziwy członek rodziny. A taki kot to tylko sra do kuwety, żre i śpi cały dzień, ma #!$%@? w Ciebie i jesteś dla niego jedynie żywicielem. A jak go auto zabije, bo sobie postanowił #!$%@?ć z chaty, to nawet ci go nie szkoda, bo zaraz bierzesz nowego, który się nie różni niczym od poprzedniego.
Pobierz
źródło: comment_0MnepZhhUIIeR7xJP6LiOyaFwrRY3P2u.jpg
  • 131
tak, psy łaszące się do randomowej osoby, która pomacha im kiełbasą przed mordą


@Catit: Koty się łaszą za darmo byle podrapać zapchlony grzbiet + wtedy ich ogon dostaje bonera ( )
@Catit: co ty #!$%@? za głupoty o jezu, mój pies dostaje michę o stałych porach wieczorem i rano, gdy przychodzę po południu to i tak się cieszy mimo że wie że nic nie dostanie, a kota się nie da wychować, jeszcze te "badania" że strony polityka.pl XDDDDD mój rozowy ma kota którego zawsze #!$%@? zza drzwi, plusne czasem wodą i krzyczę żeby #!$%@? a i tak jak różowa ma to gówno
idź tam sprzątaj wyrzygane kłaki swojego skunksa kociaro


@studi1221: umyj ryj polizany przez psa, który wcześniej swoim językiem mył sobie odbyt i lizał odchody innego psa.
Mój kot dostaje pastę i nie wymiotuje kłaków. Jesli kot twojej dziewczyny wymiotuje, to ogarnij syfiarę xD
Jesli masz problem z testem pisanym to wyjaśnię: badań nie przeprowadziła polityka, tylko Uniwersytet w Oregonie i zostały opublikowane na łamach Behavioural Processes- pisma naukowego, Polityka je tylko
Koty się łaszą za darmo byle podrapać zapchlony grzbiet + wtedy ich ogon dostaje bonera ( )


@radziuxd: a psy to niby nie. U jakiegokolwiek psiarza bym nie była, to zawsze podchodzi merdający ogonem sierściuch i próbuje mnie lizać. Teraz latem nie tylko ręce, ale i stopy potrafią oślinić ()
@Catit: nie odnioslas się do tego co najważniejsze czyli do tego że kot ma cię w dupie za jedzenie, zamiast tego poublizalas mi chorobami psychicznymi, nie dziwię się że tak bronisz te gówno, gówno ciągnie do gówna
nie odnioslas się do tego co najważniejsze czyli do tego że kot ma cię w dupie za jedzenie


@studi1221: nie odnoszę się do urojeń Seby, mój kot nie ma mnie w dupie. Kot jest samowystarczalny, potrafi polować, to pies nie przeżyje bez żarcia od człowieka. Nawet badania zaprzeczają twoim bzdurom. O ile he dobrze rozumiem, bo srednio po polsku to jest napisane
@xetrian: kot jest czysty sam z siebie i dba o higiene. Takie co nie wychodza z domu maja pachnace futerko, nawet bez kapania. Pies nie ma charakteru, podlizuje sie czlowiekowi. Kot przeciwnie, musisz mu pokazac gdzie jego miejsce a pozniej slucha sie. Nie kazdy spi, je i sra, wiec nie #!$%@?. Wiekszosc ktore mialem, byly aktywne i bawily sie czesto. Kazdy mial indywidualny charakter, to psy sa takie same.