Wpis z mikrobloga

@RoksanaCwik: Rozumiem, sam mam 1 informacje z ,,prawdziwej F1" którą wiem, ale nigdy się nie podzielę, prywatne i wiarygodne źródło. Zupełnie coś innego musi wyglądać przed kamerami i telefonami a w ,,rzeczywistości".

Generalnie bardzo mi się nie podoba że na zewnątrz (to, co my, widzowie widzimy) coraz mniej widać zwykłej szczerości. To trochę smutne ale tak już jest jak w biznesie $ > bycie sobą
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: Wiesz pisząc ,,widzę że wiele osób czerpie informacje tylko z pewnego vloga, zachęcam do rozszerzenia horyzontów" delikatnie sugeruje że ten vlog nie jest obiektywny bo z innych źródeł ( z pierwszej ręki) można wynieść inne informację.

Co do rzeczników - F1 to biznes, biznes to polityka, a w polityce kłamstwo to powszechność. Raz piszą jedno a w rzeczywistości co innego, mój tweet sprzed tygodnia idealnie to obrazuje https://twitter.com/jaxonxst/status/1167056253530644487

Czasami
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Temat dotyczył brytyjskiej prasy i stwierdzenia, że brytyjska prasa nigdy swojemu kierowcy krzywdy nie zrobi. Polecam przejrzeć brytyjskie dzienniki po słabym weekendzie Hamiltona, czy jego wyczynach poza torem. Takie stwierdzenie jest całkowicie nieuzasadnione.

Zawsze oceniam wiarygodność informacji i źródła. Wiele osób myśli, że pojawiłem się wczoraj, a to już ponad 10 lat zabawy. To wystarczający czas, żeby się zorientować kto gra fair, a kto cię buja.
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: wg mnie trochę wygodnie płyniesz z prądem. Takie podsumowanie z reddita czy motorsportu, nic oryginalnego. Znakomity Albon, beznadziejny Vettel, itd.

Czy zauważyliście, że w Q2 na używanych oponach Vettel pod koniec zrobił świetne okrążenie, o 0.1 s wolniejsze od LEC na nowych? Może to oznaczać, że miał niezłe tempo i możliwości aby powalczyć o PP. Jego czas w Q2 był de facto lepszy niż w Q3. W Q3 było
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: Odbiór tamtego materiału był negatywny bo był on gówniany merytorycznie, do szczątkowych danych dorobiłeś jakąś teorię, która została uznana za gadanie bez pokrycia. Pisała ci to masa osób, kisnęli nawet ludzie z branży a nie tylko wykopki, część osób nawet sformułowała konkretne zarzuty i pytania a ty się do tego nie odniosłeś tylko wymyśliłeś teorie, że to nie twój materiał jest problemem, ale to że ludzie są bezkrytyczni wobec
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: To prawda, ale tu nie o tym mówię. Ludzie odebrali materiał negatywnie nie dlatego, że odrzucili twoją teorie, ale dlatego, że w gówniany, amatorski sposób ją uargumentowałeś. Teraz rozumiesz o co mi chodzi?
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: Dostałeś feedback po materiale od wielu osób ale go olałeś, twój wybór ja teraz nie chce wracać do tej dyskusji tylko zwracam uwagę na to, że warto czasem posłuchać ludzi, którzy są potencjalnie twoimi odbiorcami a nie robić z nich idiotów. Tak jak pisałem każdy robi błędy i każdy dziennikarz ma lepsze i gorsze momenty, po prostu zdziwiło mnie to, że do dzisiaj nie rozumiesz co wtedy poszło nie
  • Odpowiedz