Wpis z mikrobloga

@podobno_mialem_multikonta: Nie ale po co te powoływania się na źródła które równie dobrze istnieją jak i nie istnieją. Można po prostu strzelić, że haas był w fabryce i dopowiedzeć że więcej dowiemy się za kilka tygodni, to jest 50% szans na trafienie w newsa, tak to odbieram.
Umówmy się, polscy dziennikarze F1 nic nie wiedzą zza kulis, bo nic tam nie znaczymy i wszyscy wiecie tyle samo. Może jeszcze CG
  • Odpowiedz
@RoksanaCwik: Chwała za to że jesteś chociaż w padoku. Ale uważam że na tych spotkaniach łykacie tylko PR papke która Claire, Steiner inni sprzedają wszystkim i ma to mało wspólnego z rzeczywistą sytuacja transferową. Trudnych pytań się nie zada bo więcej nie wejdziesz, to też rozumiem. Info zza kulis jest dla wybrańców, a to pewnie lata pracy i źródla..
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: Generalnie chcieć chcesz na pewno dobrze, bo to po tobie widać, ale umieć to tak trochę słabo umiesz.

Teoria o oponach - zabrakło mi bardzo ważnego punktu. Jakkolwiek cenię sobie dyskusję gdzie zamiast atakować jakąś teorię, ludzie tworzą nowe i starają się je argumentować...to jednak w sytuacji gdzie wiele osób już miało inną teorię na temat sytuacji Williamsa (przed twoimi nagraniami) to zabrakło mi wypunktowania tej teorii z twojej strony. Argumenty dlaczego bolidy się nie różnią, dlaczego RK nie jest faworyzowany. Po prostu dla mnie to wyglądało tak że rzuciłaś fajną teorię...w tłum ludzi która była już pochłonięta inną teorią i...zamiast wykazać że twoim zdaniem ta druga teoria jest mniej prawdopodobna...nie zrobiłeś nic.

Erbo - fajnie że chciałeś przed nim swoje argumenty bronić, i to robiłeś...tylko że to był troll polityczny, zbanowane multikonto które po prostu chciało cię denerwować i tym
  • Odpowiedz
@RoksanaCwik: dobra, powiedz mnie czy Robert zostanie w F1 na kolejny sezon jako kierowca czy nie? "za kilka tygodni" odkopie ten wpis i cie wypromuje na najwiekszego speca:)
  • Odpowiedz
@jaxonxst: moze kiedys... swiat F1 jest piekny wewnatrz. Poznajesz tych ludzi z calkiem innej strony, ale sa rzeczy, ktore musisz zachowac tylko dla siebie. @Raa_V: trudno mi po Spa cos napisac... Dlatego razem z wami poczekam na rozwiazanie calej sprawy.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Przed analizą istniała (i nadal istnieje) teoria o różnych samochodach, klejeniu zawieszenie itp. Ja pokazałem inną możliwą ścieżkę - rozszerzyłem horyzont. Wtedy wydawało mi się to bardziej "bezpiecznym" ruchem niż walka z inną teorią. Nadal uważam, że w materiale nie padło nic złego, ani krzywdzącego w stosunku do Roberta, ale rozumiem dlaczego odbiór był tak negatywny.

Erb0 - oj to był błąd i nie raz przed zaśnięciem mi się przypomina ta żenada, którą odwaliłem.

Czeski błąd, ale bardzo kosztowny. Chciałem zasugerować, że czasem lepiej poczytać co rzeczywiście pisze zagraniczna prasa, niż słuchać tego co inni mają do powiedzenia na temat tego, co pisze zagraniczna prasa. To nie ma nic wspólnego z nierzetelnością
  • Odpowiedz