Wpis z mikrobloga

Japierdo.e, jedna współlokatorka się już wyprowadziła i na jej miejsce na przyjść nowa. Reszta teraz pozajmowala sobie jej miejsce w kuchni i łazience.

Odezwałam się, że warto to miejsce zwolnić i dać nowej współlokatorce jak przyjedzie, żeby miała miejsce na swoje rzeczy...

To teraz słucham, że nie mam nic robić, niech sobie sama radzi i my tu rządzimy, bo jesteśmy najdłużej i jaka to ja jestem zła, że się z nimi nie trzymam. A no i mają problem ze sprzataniem non stop, więc chcą sobie jeszcze z niej sprzątaczkę zrobić. Płacą za bycie wrednym czy co? Bo naprawdę nie rozumiem jak można tak chętnie utrudniać życie i czerpać z tego satysfakcję.

Ps Jutro się za to zabieram i robię dla niej miejsce. Dam info czy żyje, bo będzie inba jak #!$%@? ich rzeczy z szafek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#rozowebrudaski #mieszkanie #wynajem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #studbaza #studia #zalesie #gorzkiezale
  • 95
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Kobieta musi umieć sprzątać, powinna umieć gotować, i powinna dbać o higienę swojego otoczenia: nie dlatego że takie są rolę społeczne ale żeby móc w pełni korzystać ze swojej kobiecości. Co z tego że laska się ładnie ubierze, ładnie pachnie jak pójdziesz z nią na chatę a tam brudny kibel, w lodówce pleśń, przy łóżku brudne talerze.
  • Odpowiedz
  • 71
@bartoszp

Człowiek musi umieć sprzątać, powinien umieć gotować, i powinien dbać o higienę swojego otoczenia: nie dlatego że takie są rolę społeczne ale żeby mógł przetrwać i sam sobie poradzić w zyciu. Co z tego że ktoś się ładnie ubierze, ładnie pachnie jak pójdziesz z kimś na chatę a tam brudny kibel, w lodówce pleśń, przy łóżku brudne talerze.


Poprawiłam ʕʔ
  • Odpowiedz
@slepauliczka: co za tępe dzidy, widać, że ty masz RiGCz. Każdy lokator ma swoją część lodóki/wspólnych mebli. Jak się wyprowadza, to mają być puste i #!$%@?, dla nowej osoby. Co najwyżej mogą sobie kolejność na bardziej dogodną dla siebie zmienić, jeżeli wcześniej bały się ryja otworzyć.

Długo wynajmowałem pokoje, tylko raz mieszkałem w mieszkaniu gdzie była w jednym z pokojów kobieta i to było #!$%@? dziwne. Wcześniej wszystko zorganizowane. Sprzątanie? Dzielimy
  • Odpowiedz
@slepauliczka: do mnie wprowadziła się ostatnio młoda 19 letnia dziewczyna, pierwszy raz poza domem, nie wie jak żyć, a trafiła na wyjadacza z kilkuletnim doświadczeniem. Przywitałem ją pizzą i nalewką :)
  • Odpowiedz