Wpis z mikrobloga

Japierdo.e, jedna współlokatorka się już wyprowadziła i na jej miejsce na przyjść nowa. Reszta teraz pozajmowala sobie jej miejsce w kuchni i łazience.

Odezwałam się, że warto to miejsce zwolnić i dać nowej współlokatorce jak przyjedzie, żeby miała miejsce na swoje rzeczy...

To teraz słucham, że nie mam nic robić, niech sobie sama radzi i my tu rządzimy, bo jesteśmy najdłużej i jaka to ja jestem zła, że się z nimi nie trzymam. A no i mają problem ze sprzataniem non stop, więc chcą sobie jeszcze z niej sprzątaczkę zrobić. Płacą za bycie wrednym czy co? Bo naprawdę nie rozumiem jak można tak chętnie utrudniać życie i czerpać z tego satysfakcję.

Ps Jutro się za to zabieram i robię dla niej miejsce. Dam info czy żyje, bo będzie inba jak #!$%@? ich rzeczy z szafek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#rozowebrudaski #mieszkanie #wynajem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #studbaza #studia #zalesie #gorzkiezale
  • 95
  • Odpowiedz
zajebiscie dojrzale podejscie „jestem tu najdluzej to ja tu rzadze xddd”


@V_tec_kicked_in_yo:

pol wykopu ma takie, poczytaj sobie jak wygladaja komentarze pod niektorymi znaleziskami dotyczacymi oddzialywania na inne nieruchomosci:
lotnisko jest juz od dawna, ma
  • Odpowiedz
@slepauliczka: tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°) mieszkanie z obcymi to najgorsze co może być, już lepiej samemu. Ja w pewnym momencie byłam zmuszona do zrezygnowania z wynajmowania z obcymi ludźmi przez różne nieciekawe sytuacje (,)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#!$%@? a najgorsi to są współlokatorzy ekstrawertycy. Jak dwóch takich pajaców ci się trafi, to non stop będą #!$%@?ć za scianą o jakimś syfie. Non stop otwarte drzwi do ich pokoju i trzeba słuchać tego co oglądają.
Kawalerka za 2k/mc to jest zbrodnia przeciwko ludzkości, mieszkanie z takimi #!$%@? wykończy mnie bardziej niż cokolwiek innego
  • Odpowiedz
  • 1
@slepauliczka pamiętam jak była mieszkała z trzema współlokatorkami. Jedna była w porządku, ale dwie kolejne i nastepne, które się wprowadzały to były tak #!$%@?ęte, że współczułem im przyszłym facetom.
  • Odpowiedz