Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: W sumie śmieszne są te twoje wpisy, do tego za każdym razem w komentarzu dajesz raport o swoich "porażkach" - bo shadowbany to raczej nie sukces. Czy to może próba pokazania okropnej cenzury moderacji wykopu? No tak, do waszych prawackich umysłów nie dociera, że spam to generalnie niemile widziane zachowanie na forum internetowym.

Druga sprawa - rozsądne podejście do tematu i otwarte rozpoczęcie dyskusji. A ta (ten, tak btw czemu mi na siłę próbujesz zmieniać płeć) Aldarith to pisze coś tam coś tam. Wow, no po prostu niesamowite. Taki szacunek do drugiego dyskutanta to rzecz powszechna w prawackim środowisku? Ty pewnie nawet nie podjąłeś tego trudu, żeby przeczytać (nie mówię już o próbie zrozumienia) mój wpis. Albo twoje czytanie ze zrozumieniem mocno leży - bo nie chodziło mi o coś tam coś tam. Ale zdaje się, że ja odwołałem się do waszych "postulatów" i nakreśliłem je tak, jakimi są w rzeczywistości - a potem przedstawiłem swoją opinię. Najpierw pisze się o faktach mój drogi, a nie zaczyna się od razu wylewać emocje. Bardziej zamkniętych ludzi nigdy nie spotkałem. A gdy jest się zamkniętym, łatwo o syndrom oblężonej twierdzy, który już większość z was dotknął.

@ZmutowanaFrytkownica: Dzięki, że podjąłeś ten trud zawołania mnie (
  • Odpowiedz
  • 9
@Aldarith współczuję bucom takiego dziecka xD muszą żałować Twojego wychowania.

Fajnie? Przyjemne? Fajnie to tak kogoś od buca wyzywać? A po drugie to na jaki wał mnie wołasz i mój czas marnujesz gdy sama prosisz o nie marnowanie w ten sposób swojego...

2 do 0 :-*
  • Odpowiedz
@Aldarith: Zesrałeś a nie wygrałeś. Jesteś za głupi żeby 3 razy z rzędu wygrać pierwsze miejsce w konkursie na wioskowego głupka. Przegrywasz cały czas - i to nie tu a w realnym życiu.
  • Odpowiedz