Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1359
Uwaga Mirki w #warszawa otworzyłem nową szkółkę pływania.


Z tej okazji robię #rozdajo szwedek i czepka silikonowego. ( ͡ ͜ʖ ͡).

ZASADY ROZDAJO
-plusują ludzie z całej Polski, bo wygraną wysyłam paczkomatem na mój koszt.
-zielonki out
-patostreamy out

I teraz uwaga najważniejsze w tym poście.
Jeśli chcecie nauczyć się pływać(dorosłych też zapraszam) lub żebym nauczył pływać wasze dzieci to zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plywanie #basen #naukaplywania
Pobierz
źródło: comment_EFQdrB0y0C5om8cq4ojj4DhUJixJ1fww.jpg
  • 100
@Swimmy: Kurcze chętnie bym się zapisał, bo chciałbym podszkolić technikę, co z tego że sporo pływam jak sam widzę, że można to zrobić lepiej...

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Swimmy: akurat szukam kogoś kto mnie nauczy into pływanie a tu mi z nieba spadasz kolego ;)
Znaczy coś tam potrafię ale moja technika to pewnie mocne gówno, bo po 2 długościach basenu moje ręce są jak po całym dniu na budowie XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cergia: musiałbym dokładnie zobaczyć co Ci nie wychodzi. Mogę ogólnikowo rzucać rzeczy typu pracuj nogami z samą deską, ale to nic nie da jak nie wiem w czym jest problem. Napisz na priv i coś pomyślę.
@Dzieban: @m__b ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peoplearestrange: bardzo ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Ta sprawa jest tak bardzo indywidualna, że pisząc "średnio zajmuje to rok" bym cię po prostu oszukał
Są osoby które nauczyłem kraulem i grzbietem w pół roku nawet, a są osoby które uczyłem 2 lata i nic xD zależy od zaangażowania, predyspozycji, chęci i instruktora.
@Swimmy: szkoda, że nie Łódź, bo właśnie się rozglądam, ale może jakieś rady na co zwracać uwagę przy wyborze takiej szkoły do nauki pływania?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: szczerze to nie wiem jak @MentorPL pracuje, a wiem że ogarnia.
Ale z tego co widzę w Warszawie to unikaj nauki prowadzonej przez baseny/ratowników na zmianie.
I szukaj raczej szkółki, lepiej tam zarabiają-lepiej wykonują pracę. Jeśli jest mało zaawansowany to może być nauka z wody ale jak już się czujesz pewnie to koniecznie z góry bo więcej wtedy instruktor widzi.