Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Szanowny @Lipathor: co jest ważniejsze to o czym się mówi czy robi? Pis wpuszcza imigrantów, rozdaje świadczenia, nie walczy z lgbtqwerty więc to lewica. Prawica zaczęła, by od likwidacji aparatu państwowego.

Powiedz mi czym dokładnie różni się PiS od reszty lewactwa. Mniej czy więcej socjalizmu, taka jest różnica. Zamiast na 500+ pieniądze wydadzą na lgbtqwerty i wiatraki.
Szanowny @Lipathor: postępu czy podstępu? Może jednak to drugie. Zastanawiałeś się nad postępowymi ideałami lewicy? Czy one są dobre? Nie sadzę. Pewnie coś analogicznego mówili faszyści i komuniści, hamulec postępu.
Szanowny @Lipathor: równe prawa? Czmeu mają byc równe? Czy będzie to sprawiedliwe, że będą równe? Dlaczego?

Walka z przemocą domową. Tak jak w Hiszpanii, że strach z kobieta być bo jak psychiczna to cię oskarży i ty musisz się wynieść z własnego domu bo ona ma widzi mi się? http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6835-hiszpania-umiera-na-skutek-ustawy-antyprzemocowej-najnowsze-slajd-kafelek.html

Edukacja seksualna to propaganda lgbt i "nietradycyjnego modelu", widziałem i czytałem cele, jest to tam wyraźnie napisane. Ta edukacja to zwykła
Szanowny @le_waq: nie. Głupcze. Niech po prostu walczy z ideologią postępniaków. Jest zakaz faszyzmu, zakaz komunizmu, to czemu nie ma być zakazu permisywizmu? Dziś mimo zakazu nikt komunistów do obozów nie wrzuca, hasają sobie takie elementy podejrzane po Polsce.
Szanowny @le_waq: lgbt nie są ofiarami bo nikt na nich nie polował. Oni sami zrobili z siebie ofiary. Dopiero kiedy zaczęli wyłazić na ulice, wtedy ludzie zaczęli ich mocniej tępić, a tak to mieli ich w poważaniu.
równe prawa? Czmeu mają byc równe? Czy będzie to sprawiedliwe, że będą równe? Dlaczego?


@pyroxar: bo są takimi samymi ludźmi jak inni

Walka z przemocą domową. Tak jak w Hiszpanii, że strach z kobieta być


@pyroxar: bo oczywiście innych sposobów nie ma, najlepiej udawać, że przemocy nie ma. W tym czarni są dobrzy.

Edukacja seksualna to propaganda lgbt i "nietradycyjnego modelu", widziałem


@pyroxar: edukacja seksualna, to przede wszystkim dbałość
Szanowny @Lipathor: takimi samymi? Nie. Nie ma na świecie nawet dwóch takich samych osób, jestem tego pewien.

Udawać nie, ale niech się w to państwo poza policją nie wpieprza bo jest tylko gorzej i gorzej, zrozum, socjalizm i państwo to zawsze zło. Lewica upodobała sobie państwowo jako element swojej wizji świata co świadczy o tym, że lewizna to rak albo defekt mózgu.

Katabasom nie w smak propaganda, poczytaj, doucz się, i