Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Marek_Licyniusz_Krassus: Taaaaak, dokładnie tak jest. To brzmi legitnie w ch#j.


@Garbator: no ale tak właśnie jest czego tutaj nie rozumiesz - jak sam zauważyłeś pieniądze z budżetu są chętnie dysponowane na różne (lepsze i gorsze) cele, ale sam budżet to nie jest studnia bez dna i w miarę zwiększania potrzeb trzeba podwyższać podatki. I komu je niby podwyższą? Gosciowi, który od lat wykazuje okrągłe 0 dochodu, czy tobie, który grzecznie
@bartpl: Ruchawka ciebie i państwo. A zakopianke robi się za publiczne. Jak są tacy klanowi jak pisze Mirek to niech się zrzuca na ta gowniana drogę- ja tamtędy to jeździć nie planuje...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Nawet gdyby ten który płacił 0 zaczął płacić tak samo jak ja 2,5k co miesiąc to nie zmieniłoby to zupełnie niczego


@Garbator: no wręcz przeciwnie zmieniłoby wszystko - ja wiem że na stronie głównej wykop.pl szpitale upadają, wygłodniali mieszkańcy miast szabrują sklepy, a górnicy wyrywają 14stkę dzieciom, ale jak się rozejrzysz dookoła to zauważysz że jednak to państwo działa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) owszem, to się skończy,
samego dochodowego ok 2,5k i jak te #!$%@? pieniądze są marnotrawione i wydawane patologii żeby głosowała, to całkiem rozumiem tych ludzi


@Garbator: No tak, bo jak nie bylo 500+ to wysylales duzo mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartpl: swego czasu pewien jak sie póxniej okazało kontrowersyjny minister polskiego rządu, niejaki Sienkiewicz, powiedział że państwo polske faktycznie nie istnieje a sklada się z niezaleznych komórek działających jak kazdej sie podoba - gorale sa jedną z takich komórek - państwo w państwie bo rzad centralny nie ma mozliwości polityczno ekonomicznej egzekwowania siłą racji swojego istnienia