Wpis z mikrobloga

22/365
Jest!:) trzy trzeźwe tygodnie!
Cóż za piękny czas! Jak to zleciało!
Ile nadrobiłem, ruszyłem się na sporty, planuje dni- inny świat!
Chociaż daleko mi do systematyczności to wierze ze idę w dobrym kierunku! Jeszcze trochę i będę robił wszystko rzetelnie i na 100%

Dzięki za wsparcie, posty i wiadomości! Dzięki wam łatwiej stawiać każdy kolejny krok. Te wszystkie rady pomagają ułożyć wszystko w głowie!

Mam nadzieje ze to był trzezwy weekend dla tych którzy tak postanowili! Ze się udało!

No to żeby nadchodzący tydzień był w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#alkoholizm
#3ezwytrzezwieje
  • 12
@guwnozdupy: Dobry szczery post:) jeszcze półtora tygodnia temu bym ci zazdrościł;) teraz mam nadzieje ze wejdziesz na taka droga jakiej potrzebujesz:) trzymam kciuki!
Pamiętaj to nie takie straszne być trzeźwym jak się na wydaje!
@3ezwy: no i spoko. Systematycznosc to klucz. Rozumiem ze na razie lapiesz i probujesz jak najwiecej rzeczy. Tez tak mialem. Az ulozylem to sobie, zostawilem kilka rzeczy ktore robie regularnie. Poczatkowo sie musialem zmuszac a teraz to nawyk. Basen, pilka a jak mam czas i sile to dokladam cos wiecej. Wazne zeby sie nie zajezdzac, HALT to podstawa.
@jastrzabnakonarze: Tak muszę przejść w nawyki- dobrze prawisz:) ale tez to planowanie jest tak na 50%. I realizacja te nie na 100 no ale potrzeba czasu- jestem wyrozumiały wobec siebie i powoli zmierzam do celu:) dążę do perfekcji!

Ale zauważyłem ze podświadomie nie chce siedzieć bezczynnie- zabieram się do roboty nawet jak mi się nie chce.
„Im bardziej mi się nie chce tym bardziej staram się to wykonać;)”
Co to HALT?
@3ezwy: HALT to taka podstawa w leczeniu. Hungry, angry, lonely i tired. Tych rzeczy trzeba sie wystrzegac. Nie chodzic glodnym, panowac nad zloscia, nie byc samotnym i zmeczonym, zajechanym. Bo to sprzyja pojawianiu sie glodow, na dluzsza mete nieprzestrzeganie HALT prowadzi zwyczajnie do zalamki i zapicia.