Wpis z mikrobloga

Wczoraj odszedł od nas @RFpNeFeFiFcL (,)
Piszę o tym jeszcze raz, żeby każdy z rana mógł to zobaczyć jeśli nie widział tego wczoraj wieczorem.
Nasz Mirek wrzucał wartościowy kontent, ale niestety dostał bana do 12 września za "nieodpowiednie treści"
Co takiego zrobił? Zadeklarował się, że będzie wrzucał obrazek Madonny ze #100dnimadonny do momentu gdy na liczniku wybije 30. I wrzucił wczoraj 24 Madonnę. Niedługo potem dostał bana a wpis usunięto.
Mirek udzielał się pod tagami ( z góry przepraszam za wołanie do tagów) #swiatnauki #fizyka #kosmos czy #nauka
Jednak póki co nie będzie nic wrzucał ze swoich wartościowych treści. #gruparatowaniapoziomu stała się uboższa o jednego użytkownika do 12 września
#afera #aferamadonny #moderacjacontent #moderacja #stopagresywnemubanowaniu!


( ͡° ʖ̯ ͡°)7
White_Magpie - Wczoraj odszedł od nas @RFpNeFeFiFcL (╯︵╰,)
Piszę o tym jeszcze raz, ż...

źródło: comment_bKdRGYNYwiB48NRp5k7lXg2vyGTRiLGz.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Harmonia: mi się raczej wydaje, że bardziej niż "nie chce ci się tłumaczyć" to raczej nie wiesz jak to wytłumaczyć. Ale jak widać rodzice nauczyli Cię poddaństwa bardzo dobrze, skoro wierzysz w kocopoly p--------e przez tych imbecyli z moderacji, którzy chcą komuś wmówić, że ten obrazek kogoś obraża.
  • Odpowiedz
Wczoraj odszedł od nas @RFpNeFeFiFcL (,)

Ja p------e, koleś dostał bana za naruszenie regulaminu prywatnej stronki, a dzieciaki krzyczą i robią wielkie halo.
Typ dostał bana na login do 13.09 a robisz k---a sensację.
Weźcie się już p-----------e w główkę i przygotowujcie się do szkoły, bo wakacje się wam kończą
  • Odpowiedz
@LukaszN: Od kiedy obrazek madonny jest naruszeniem dóbr? Wez no mi wytłumacz bo nie ogarniam. Do nikogo wprost się nie odnosi. Ciekawe dlaczego politycy cZy ... a k---a szkoda słów
  • Odpowiedz
@Chekatomba: Sam obrazek madonny nie jest naruszeniem dóbr, ale jego przeróbki, na których widnieje doklejony wizerunek innej osoby, która nie zezwoliła na jego wykorzystywanie (w tym wypadku a__s) już takim naruszeniem jest. I taką przeróbkę wrzucił ten zbanowany gość.
  • Odpowiedz