Wpis z mikrobloga

Wczoraj odszedł od nas @RFpNeFeFiFcL (,)
Piszę o tym jeszcze raz, żeby każdy z rana mógł to zobaczyć jeśli nie widział tego wczoraj wieczorem.
Nasz Mirek wrzucał wartościowy kontent, ale niestety dostał bana do 12 września za "nieodpowiednie treści"
Co takiego zrobił? Zadeklarował się, że będzie wrzucał obrazek Madonny ze #100dnimadonny do momentu gdy na liczniku wybije 30. I wrzucił wczoraj 24 Madonnę. Niedługo potem dostał bana a wpis usunięto.
Mirek udzielał się pod tagami ( z góry przepraszam za wołanie do tagów) #swiatnauki #fizyka #kosmos czy #nauka
Jednak póki co nie będzie nic wrzucał ze swoich wartościowych treści. #gruparatowaniapoziomu stała się uboższa o jednego użytkownika do 12 września
#afera #aferamadonny #moderacjacontent #moderacja #stopagresywnemubanowaniu!


( ͡° ʖ̯ ͡°)7
White_Magpie - Wczoraj odszedł od nas @RFpNeFeFiFcL (╯︵╰,)
Piszę o tym jeszcze raz, ż...

źródło: comment_bKdRGYNYwiB48NRp5k7lXg2vyGTRiLGz.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@hehexdlollmao ja wiem, że wstawianie tych obrazków jest dziecinne trochę, ale mnie po prostu dziwi, że modkom w ogóle się chce za takiego pierdoły rozdawać bany, nie mówię tu o zdjęć w zbożu, ale mikrobiałku na obrazkach ze #100dnimadonny czy słynnej myślozbrodni Pitaq'a i Kroomki
  • Odpowiedz
@6REY1MISTERIO9: A ciekawe jakby ich tak p----------ć do trybunału konstytucyjnego za ograniczanie wolności wypowiedzi? xD W regulaminie nic nie ma o tym że nie można wrzucać treści za które lecą bany, zresztą oni sami przecież regulaminu nie znają xD

"Brak wolności słowa charakteryzuje systemy teokratyczne, totalitarne i autorytarne. Represje związane z wolnością słowa nie są tylko domeną wyżej wymienionych systemów, są spotykane także w krajach uważanych za przestrzegające zasad demokracji.
  • Odpowiedz
@6REY1MISTERIO9: to już kolejny raz kiedy tak się dzieje i kolejny raz kiedy dochodzi do buntu użytkowników. Pisałam to ostatnio napiszę jeszcze raz: ich portal ich zasady, jedyne co w nich uderzy to usuwanie kont i zmniejszony ruch na stronie. Chociaż patrząc na to jakie tagi przodują w topce stwierdzam fakt, że juz od dawna zostaliśmy z patostrimami, a wykop to już od dłuższego czasu ściek.

Chcącemu nie dzieje się
  • Odpowiedz
@White_Magpie: to był jeden z niewielu Mirków, dla których ponownie założyłem konto (usunąłem kilka miechów temu). Nie było k---a warto. J---ć ten portal, pseudonaukowy kontent, sfrustrowanych fanatyków i ich ideologiczne wojenki. Czas stąd spadać na dobre.
  • Odpowiedz
Ta afera nie jest atakiem na tę całą sesję Elfa. Ta afera jest atakiem na moderację oraz sposób jej działania.


@6REY1MISTERIO9: @Radziox: Generalnie, typie, życzę ci żebyś kiedyś stał się ofiarą takiego hejtu - wtedy zrozumiesz. A póki co - wypad. To nie jest twoje prywatne podwórko. Jesteś śmiechu warty z tymi dziecinnymi zabawami.
  • Odpowiedz
@motaboy: Zyczę ci, typie, żebyś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Mam kompletnie w dupie kwestię samych zdjęć. Przeczytaj dokladnie moje zarzuty względem moderacj, bo jedynym człowiekiem śmiechu warty w tym momencie jesteś ty.
  • Odpowiedz
@motaboy: Chodziło o myślozbrodnię i przeglądanie prywatnych wiadomości, czego niby moderacja nie może robić.
Zdjęcia AS były tylko zdjęciami. Zresztą Stecka sama te kilka afer wywołała przez swoją "zmienność" poglądów.
  • Odpowiedz
@motaboy: Dokłatnie do samo pomyślałem, nie ogarniam sie w tym swiecie wykopku bo jestem nowy ale myślałem że jakiś typek mirek nie zyje xD a typek dostał bana do wrzesnia, no kurła litości...
  • Odpowiedz